Дженніфер Лопес та Бен Аффлек відвідали похорон близького друга
11 окт, 2022 0 КОМЕНТАРІЇВ 186 Переглядів

Дженніфер Лопес та Бен Аффлек відвідали похорон близького друга

Дженніфер Лопес та її чоловік Бен Аффлек відвідала похорон свого близького друга.

Про це пише EТ Online.

Зіркове подружжя сходило на церемонію прощання з бізнесменом Джеймсом Ховардом Райдінгером у Маямі, який помер наприкінці літа у віці 63 років від тромбоемболії легеневої артерії. Окрім новоспеченого подружжя, похорон відвідали й інші зірки Голлівуду, зокрема Кім Кардаш'ян.

На захід молодята прибули рука об руку, обоє були одягнені в чорні жалобні наряди, а Кім Кардаш'ян тим часом вибрала чорний ансамбль, надягнувши чорну сукню з довгими рукавами та сонцезахисні окуляри, а також яскраві срібні сережки від Balenciaga.



Джей Ло обрала для виходу чорну сукню в підлогу та з глибоким декольте від Dior, а її коханий надав перевагу класичному штанному костюму. Волосся співачки та акторки було розпущене, а доповнили образ перлинне кольє, сережки та чорна сумочка.

Читайте також: Костянтин Войтенко вперше прокоментував розлучення із дружиною

Зіркова пара відновила свої романтичні стосунки через 20 років "перерви". Влітку 2022 Дженніфер Лопес та Бен Аффлек зіграли розкішне весілля.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: focus.ua

Дженніфер Лопес вирушила з дітьми на прогулянку в неймовірно розкішній сукні
Культура / Фото

Дженніфер Лопес вирушила з дітьми на прогулянку в

Дженніфер Лопес із 14-річною дочкою Емме та 13-річною падчеркою Серафіною Аффлек вирушила на...

Кім Кардаш'ян кардинально змінила образ
Культура

Кім Кардаш'ян кардинально змінила образ

41-річна американська теледіва та бізнесвумен Кім Кардаш'ян кардинально змінила свій образ....

Дженніфер Лопес з'явилася на публіці в комбінезоні з глибоким декольте та голою спиною
Культура / Фото

Дженніфер Лопес з'явилася на публіці в

52-річна Дженніфер Лопес продемонструвала черговий ансамбль для теплої літньої погоди, з'явившись у...

Авторизация