Меттю Перрі розповів про свої залежності та небезпечну хворобу
21 окт, 2022 0 КОМЕНТАРІЇВ 168 Переглядів

Меттю Перрі розповів про свої залежності та небезпечну хворобу

Меттью Перрі готовий поділитися правдою про своє життя.

Він написав мемуари під назвою Друзі, коханці та велика жахлива річ, в яких розповість про свої злети та падіння у кар’єрі, а також про залежності.

– Я хотів поділитися своїми думками тоді, коли буду вже далекий від алкоголізму та наркоманії. Я майже впевнений, що мої слова допоможуть людям, – заявив Метью.

Примітно, що свої мемуари актор почав із визнання – Перрі мало не помер у віці 49 років.

Тоді артист страждав від перфорації шлунково-кишкового тракту. Він провів тижнів у боротьбі за власне життя через пошкодження товстої кишки на фоні споживання опіоїдів. Тоді Метью був у комі два тижні, після чого пробув ще п’ять місяців у лікарні.

Коли мене вперше поклали до лікарні, лікарі сказали сім’ї, що є лише 2% вижити. Мене під’єднали до апарату ЕКМО, який допомагає працювати легким та серцю, – заявив актор.

Щодо алкогольної залежності, то вона почала проявлятися ще у віці 24 років, коли Метью вже знімався у серіалі Друзі. Однак до 34 років проблема стала дуже серйозною.

Але були роки, коли я був тверезий на той час. Під час знімання дев’ятого сезону я був весь час тверезий. І вгадайте, у якому сезоні мене номінували на найкращу чоловічу роль? Я подумав, що це має щось сказати, – зізнається актор.

У мемуарах Перрі також торкнувся теми й наркоманії – у найгірші дні він приймав 55 таблеток вікодину на день і схуд до 58 кг.Я не знав, як зупинитися, – сказав він. Якби поліція приходила до мене додому і говорила: Якщо ти вип’єш сьогодні ввечері, ми відправимо тебе до в’язниці – я почав би збирати речі. Я не міг зупинитися, бо хвороба та залежність прогресують, – додав артист.

Читайте також: Кевін Спейсі розплакався в суді

Щоправда, без рецидивів у житті Перрі не обійшлося – він проходив реабілітацію 15 разів, і тепер він дотримується тверезості, хоч і досі вважає щодня.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: fakty.com.ua

Кевін Спейсі розплакався в суді
Культура

Кевін Спейсі розплакався в суді

Кевін Спейсі розплакався під час надання свідчень у суді у справі про зґвалтування....

Шая Лабаф подякував своїй колишній за звинувачення в насильстві
Культура

Шая Лабаф подякував своїй колишній за

Шая Лабаф подякував своїй колишній співачці FKA Twigs за те, що вона врятувала його життя після...

Брітні Спірс не може опублікувати свої мемуари через дефіцит паперу
Культура

Брітні Спірс не може опублікувати свої мемуари

Брітні Спірс нарешті завершила роботу над мемуарами, в яких обіцяла розповісти про своє життя під...

Авторизация