Андрій Шевченко показав прогулянку із сином у Нью-Йорку
Ексгравець київського Динамо також заглянув до Єльського університету.
Андрій Шевченко продемонстрував свою зустріч із первістком в Америці. Герой України прогулявся з найстаршим зі своїй чотирьох синів Джорданом. 29 жовтня останньому виповниться 19.
46-річний уродженець Київщини позував із нащадком на вулиці, на тлі тенісного корту, а також будівлі навчального закладу.
"Дивовижний час у гостях у мого сина в Нью-Йорку та в Єльському університеті", – констатував футболіст у підписі англійською.
Читайте також: Потап показався з помітно підрослим сином від Ірини Горової та привітав його з особливим святом
Три молодші сини Андрія Шевченка – це Крістіан, Олександр, Райдер-Габріель. Їм 16, 10 і 9 років відповідно. Нащадків спортсмен виховує з дружиною-американкою Крістен Пазік.