Співачка Alyona Alyona розповіла про булінг через вагу у шкільні роки (ФОТО)
12 ноя, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 111 Переглядів

Співачка Alyona Alyona розповіла про булінг через вагу у шкільні роки (ФОТО)

Українська співачка Alyona Alyona зізналася підписникам, що страждала від булінгу в дитинстві, і пригадала відповідні історії.

Про це вона написала окремий допис в Instagram, зазначивши, що настав час розібратися, чому вона виросла тією, якою є наразі.За словами зірки, вона не піддавалася булінгу до моменту переїзду в інше місто, де почала вчитися в новій школі. Так, до 6 класу вона нічим не відрізнялася від інших дітей і не зважала на зовнішній вигляд.

“Я собі ходила з усіма дітьми, мала багато друзів, мала перше кохання (в наступному році нашій з кумом дружбі буде 30 років!), була 3-тя по зросту серед дівчат. Я ніколи не соромилася їсти з однокласниками, ходила на танці, співала на сцені.

Я б навіть сказала, що в якийсь момент я почала витягуватися й стрункішати. Хоча костюми принцеси і графині у фотографа шкільного були мені замалі все одно”, – розповідає співачка.

Однак згодом Alyona Alyona почала навчатися в маленькій гімназії до 200 учнів, де, як вона зазначає, була єдиною “смачною”, через що її почали дражнити інші.

“А ще одяг: як не крути, але він мені додавав років 10. В 11 на 20. Як вчителька. Дякую бабусі, що трохи з гуманітарки передавала чогось сучасного й відповідних розмірів. За це старшокласники трохи мене стібали. Був такий хлопець

Лев, який міг навіть ногою вдарити по жопі, бо в нас однакові портфелі. А після уроків приставав, бо я мала вже 2-й розмір грудей у тому віці”, – ділиться виконавиця.

Крім того, згодом до шкільного меню артистки додалося вживання алкоголю, тож очікування батьків, що в підлітковому віці вона витягнеться та стане стрункішою, як це було з татом і його сестрою, не справдилися. Примітно, що артистка має генетичну схильність “бути в тілі” саме по татовій лінії.

“Батьки багато працювали, намагаючись дати мені нормальний рівень життя. А я так любила взяти в бібліотеці казки народів світу і після школи їсти читаючи. Могла годину так сидіти! І от в моє життя прийшов осуд.

Співачка Alyona Alyona розповіла про булінг через вагу у шкільні роки (ФОТО)

В школі – від старшаків. В суспільстві – всі ходили і щось капали моїм батькам на спільних застіллях, що я багато їм. В сімʼї – мама просто дивилася таким поглядом, мовчки, але очі все говорили: ну може не їж ти вже, га?; а тато питав, чи пролажу я ще у двері й чи налазить ще на мене одяг”, – каже зірка.

Співачка Alyona Alyona розповіла про булінг через вагу у шкільні роки (ФОТО)

За її словами, осуд від батьків траплявся нечасто, однак вона досі це добре памʼятає, адже такі речі приводять лише до образ. Як наслідок, людина починає їсти на зло більше.

Читайте також: Погрожували відстрілити голову: Олег Винник став жертвою псевдоволонтерів

“Тому всі мамки, які в мене в приватних повідомленнях питають, що робити, щоб дитина контролювала вагу – головне, не робіть ось так. Чи говорила я про це з батьками? Ні. Тоді чому взагалі про це говорю? Бо прийшов час розібратися, чому я така виросла і що саме мій організм прикриває салком”, – зауважила вона.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: newsyou.info

У Alyona Alyona сталося горе в родині
Культура

У Alyona Alyona сталося горе в родині

Alyona Alyona (Олена Савраненко) поділилася з шанувальниками скорботною звісткою у розмові з...

Alyona Alyona випустила пісню про Маріуполь
Культура / Відео

Alyona Alyona випустила пісню про Маріуполь

Українська співачка Alyona Alyona випустила пісню про тимчасово окупований Маріуполь....

Alyona Alyona показала, якою була її робота вихователькою в дитячому садку
Культура / Фото

Alyona Alyona показала, якою була її робота

Alyona Alyona нещодавно згадала про те, яким було її життя до того, як вона стала популярною....

Авторизация