Michelle Andrade розповіла нові подробиці зустрічі з Потапом за кордоном і назвала країну, де це сталося
28 мар, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 146 Переглядів

Michelle Andrade розповіла нові подробиці зустрічі з Потапом за кордоном і назвала країну, де це сталося

Коментуючи стосунки з Потапом у період їхньої співпраці, Michelle Andrade заявила, що через емоційність Потапа у них виникали труднощі в роботі

Українська співачка Michelle Andrade після початку повномасштабного вторгнення країни-агресора РФ в Україну бачилася зі своїм колишнім продюсером Потапом (Олексієм Потапенком) у Барселоні. Про це вона розповіла 23 березня в новому випуску YouTube-шоу "Вихідний 2.0".Раніше в інтерв'ю, яке 19 березня опублікували на сайті "Радіо Промінь", артистка назвала цю зустріч "незрозумілою", але не стала уточняти ані подробиць, ані країни, у якій відбулася ця зустріч.

"Я його зустріла тільки один раз після повномасштабного вторгнення, це була досить незрозуміла зустріч. Ніби все було добре, але все одно я відчуваю, що ми вже ніколи не будемо друзями. Я не буду загадувати, але просто ось так", – сказала вона тоді.

Цього разу співачка уточнила, що саме збентежило її під час спілкування з Потапом, який з осені 2023 року живе за кордоном.

"Це була така натягнута [зустріч]: що казати? А може, не треба? Тобто завжди я мала фільтрувати і мені було трохи незручно, – зізналася співачка. – Але він класний, він крутий. Мені здається, він зараз переживає якийсь свій період, і йому треба його пройти".

Коментуючи стосунки з Потапом у період їхньої співпраці, артистка заявила, що через емоційність Потапа у них виникали труднощі в роботі.

Із 2016 року Michelle Andrade була артисткою продюсерського центру Mozgi Entertainment, яким Потап керував разом із колишньою дружиною Іриною Горовою. У червні 2022 року Michelle Andrade повідомила, що розірвала контракт.

У листопаді 2022 року Горова заявила, що Потап усунувся від керування компанією. Улітку 2023 року вона повідомила, що тепер компанія має назву Pomitni.

Читайте також: Michelle Andrade прокоментувала, чому пішла від Потапа

Потап з осені 2023 року живе за кордоном.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: tsn.ua/glamur

Світлана Тарабарова розповіла, як її подруга стала свідком прильотів у Києві
Культура

Світлана Тарабарова розповіла, як її подруга

Світлана Тарабарова розповіла, як її подруга опинилася неподалік вибуху ворожої ракети в Києві....

Олександра Заріцька вперше прокоментувала нові стосунки
Культура

Олександра Заріцька вперше прокоментувала нові

Тренерка “Голосу країни-12” Олександра Заріцька вперше прокоментувала свої нові стосунки з...

Michelle Andrade прокоментувала, чому пішла від Потапа
Культура

Michelle Andrade прокоментувала, чому пішла від

Українська співачка та експідопічна продюсерського центру Потапа та Ірини Горової MOЗGI...

Авторизация