В історичний музей Дніпра на посаду охоронця експонатів взяли кота (ВІДЕО)
16 ноя, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 139 Переглядів

В історичний музей Дніпра на посаду охоронця експонатів взяли кота (ВІДЕО)

В історичний музей Дніпра на посаду охоронця експонатів взяли кота. Його обов’язок – відганяти мишей від старожитностей.

У музеї кажуть, що брати хвостатих на роботу – світова традиція ще від минулих століть. Про пухнастих мешканців Дніпровського національного історичного музею ім Дмитра Яворницького, розповідає сайт «Наше місто».Троє чотирилапих співробітників нині «несуть службу» в історичному музеї Дніпра. Чорна собака Найда, вже три роки живе при музеї і вважає себе головною.

Нещодавно з’явився Рудольф, молодий пес, який в усьому слухається Найду і співробітників музею. Собаки охороняють територію вночі, а вдень гуляють навколо.

Кіт Мася переважно контролює господарські приміщення музею. Пильнує, аби тут не з’явилися миші. За майже два століття існування музею, кіт тут з’явився не вперше, – розповідають співробітники закладу. Але колись тут несли службу інші тварини.

«Кіт у нас більше контактує з робітниками фондів, вони його жартома називають молодшим науковим працівником, він ловить мишей, всі ним дуже задоволені тому. що мишей у нас вже давно немає», – говорить Тетяна Кудрицька, завідувачка відділу науково-просвітницької роботи та діорами «Битва за Дніпро».

Не лякайтесь чорної та рудої собак, якщо зустрінете їх неподілік історичного музею, закликають співробітники – Найда і Рудольф дуже добрі і контактні собаки, вони знають дорогу додому але часом мають відлучатись у своїх собачих справах з ввіреної їм території.

Читайте також: Жінка більше року безкоштовно жила у елітному особняку, а коли її спробували виселити – зажадала $100 000

Якщо ви хочете підтримати «чотирилапих працівників» музею – можна принести корм для котів чи собак і віддати співробітникам. Самим погодувати тварин може бути складно, адже вони «на службі» і не завжди готові спілкуватись з відвідувачами.

скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: nashemisto.dp.ua

Історичний екшн «Довбуш» зібрав у прокаті вже 8,7 млн грн (ВІДЕО)
Культура / Відео

Історичний екшн «Довбуш» зібрав у прокаті вже 8,7

З 24 по 27 серпня український історичний екшн «Довбуш» режисера Олеся Саніна зібрав 8,7 млн грн...

У Києві на територію зоопарку впали уламки ракети (ВІДЕО)
В УкраЇні / Відео

У Києві на територію зоопарку впали уламки ракети

У Києві на територію зоопарку впали уламки ракети, з тваринами проводять антистресові заходи....

Українець організував музей рідкісних ретро-авто просто неба (ВІДЕО)
В УкраЇні / Відео

Українець організував музей рідкісних ретро-авто

У селі Глуховичі біля Львова з'явився оригінальний автомузей Retro Land Lviv....

Авторизация