Учені з'ясували, що дельфіни мають свій акцент
30 май, 2022 0 КОМЕНТАРІЇВ 104 Переглядів

Учені з'ясували, що дельфіни мають свій акцент

Команда з Університету Сассарі в Італії під керівництвом біолога Габріелли Ла Манна проаналізувала свист, який видається афалінами у шести різних географічних районах.

Так, вони змогли визначити, що такі фактори, як регіон, географічне розташування, екологічні та демографічні умови визначають відмінні звуки.

Учені з'ясували, що в дельфінів, які живуть маленькими групами, свист змінюється частіше, ніж у дельфінів, які живуть великими групами. Також варто зазначити, що особини, які живуть у регіонах із великою кількістю водоростей, мають свист вищого тону і коротший порівняно з тими, хто живе в районах, де морське дно більш мулисте.Дослідникам вдалося зібрати загалом 188 годин записів, у яких вони зафіксували 2 036 різних свистків. Варіації частоти показали прямий зв'язок із навколишнім середовищем, подібно до різних акцентів, які розвиваються у людей залежно від їх місцевості.

Учені дійшли висновку, що ці звуки були індивідуальними. Кожен дельфін мав характерний тип свисту, який передає особистість ссавця.

Читайте також: Учені "розширили" квантовий Інтернет завдяки телепортації даних

Важливо згадати, що акустична комунікація є життєво важливим чинником для дельфінів, як і китоподібних загалом. Вони потребують його для багатьох важливих цілей, таких як статевий відбір, соціальна згуртованість, індивідуальне та групове визнання, захист ресурсів і конкуренція. Крім того, вони залежать від нього, щоб орієнтуватися у просторі, знаходити їжу, розмножуватися та уникати хижаків.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: focus.ua

Учені з'ясували, що людське волосся містить золото
Наука

Учені з'ясували, що людське волосся містить золото

У ці тяжкі часи всі ми шукаємо різні способи заробити зайву копійчину. Хтось підробляє офіціантом,...

Учені
Наука

Учені "розширили" квантовий Інтернет завдяки

Учені з Нідерландів здійснили прорив у створенні квантового Інтернету, навчившись телепортувати...

У дельфинов нашли «валлийский» акцент
Наука

У дельфинов нашли «валлийский» акцент

Дельфины, как и люди, обладают собственными диалектами и особенностями «произношения»...

Авторизация