Учені з'ясували, що кількість випитого за тиждень вина закладена в нашій ДНК
10 дек, 2022 0 КОМЕНТАРІЇВ 139 Переглядів

Учені з'ясували, що кількість випитого за тиждень вина закладена в нашій ДНК

У кожній нашій клітині тіла міститься майже 20 тисяч генів — вони є "схемою" всього, від кольору наших очей до інтелекту та поведінки.

І, схоже, не тільки це — вчені з'ясували, що наша пристрасть до алкоголю може бути закладена безпосередньо в ДНК, пише Daily Mail.

У новому дослідженні група вчених з Університету штату Пенсільванія вивчила дані майже 3,4 мільйонів людей. Переважно в дослідженні взяли участь білі європейці, які розповіли, скільки алкогольних напоїв вони випивають у середньому на тиждень.

Учені з'ясували, що приблизно 10% вихідців з Європи належать до групи з найвищим генетичним показником, пов'язаним із вживанням алкоголю — здебільшого вони випивають майже 7 порцій алкоголю на тиждень. При цьому 10% європейців із найнижчим показником випивають переважно менше чотирьох порцій алкоголю на тиждень.

Дослідники з'ясували, що пляшка вина може спустошуватись набагато швидше, ніж ми могли б припустити і це безпосередньо залежить від наших генів. За словами співавтора дослідження професора Дацзяна Лю, те, скільки ми випиваємо на тиждень, на жаль, не повністю залежить від того, чи був у нас напружений день чи наскільки смачна пляшка вина чекає на нас у холодильнику — гени також відіграють важливу роль.

Учені зазначають, що це дослідження може пояснити, чому деякі люди завжди готові піти в бар або відкрити пляшечку вина. Втім, учені наполягають, що ми не можемо повністю звинуватити генетику в нашій пристрасті до алкоголю — люди все ще здатні протистояти генам, наприклад, ухвалити рішення про скорочення вживання алкоголю і вести здоровіший спосіб життя.

У процесі досліджень вчені ідентифікували тисячі генетичних варіацій, які найчастіше зустрічаються у людей, які вживають більше алкоголю за тиждень.

Читайте також: Вчені знайшли в незвичайному місці рештки вимерлого сумчастого вовка

Зазначимо, що стандартною порцією алкоголю вважається:

150 мл вина 12% міцності;
350 мл пива 5% міцності;
трохи більше ніж 50 мл міцного алкоголю.

Загалом було виявлено понад 2 тисячі генів, які відповідають за вживання алкоголю та тютюну.При цьому вчені вважають, що курці, наприклад, схильні споживати більшу кількість алкоголю на тиждень.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: focus.ua

Вчені з'ясували, як смуги пов'язані з поганим характером риб-клоунів
Наука

Вчені з'ясували, як смуги пов'язані з поганим

Води коралових рифів є буйною візуальною різноманітністю тропічних риб, поліпів і анемонів...

На супутнику знайшли сліди астероїдів, які вбили динозаврів на землі
Наука

На супутнику знайшли сліди астероїдів, які вбили

Учені досліджували зразки місячного ґрунту й з'ясували, що мільйони років тому падіння астероїдів...

Учені з'ясували, що дельфіни мають свій акцент
Наука

Учені з'ясували, що дельфіни мають свій акцент

Команда з Університету Сассарі в Італії під керівництвом біолога Габріелли Ла Манна проаналізувала...

Авторизация