Розроблено батарею, здатну зарядитися за 8 хвилин і пропрацювати 68 років
20 янв, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 275 Переглядів

Розроблено батарею, здатну зарядитися за 8 хвилин і пропрацювати 68 років

Схоже, що компанія The Batteries із Жешува готова здійснити революцію на ринку мобільних акумуляторів та розпочати виробництво тонкоплівкової батареї з можливістю зарядитися лише за 8 хвилин, пише MakeWay.

Компанія отримала фінансування від ЄС та запатентувала свою технологію вакуумного випаровування, посиленого плазмою високої густини. Ці процеси зазвичай не використовуються у масовому виробництві.

Тонкоплівкова технологія, за якою планується виробляти революційні батареї, дозволяє наносити матеріал у кристалічній формі, за винятком будь-яких додаткових хімічних сполук. Завдяки цьому щільність батареї збільшується майже вдвічі, досягаючи 1200 Втч/л. До того ж, батареї, створені за цією технологією, мають велику кількість циклів зарядки, що досягає 25 тис. разів, що в 10-15 разів більше ніж у звичайному літій-іонному акумуляторі. Це означає, що якщо, наприклад, тонкоплівкову батарею розряджати та заряджати щодня, то ресурсу її роботи вистачить більш ніж на 68 років.Але не варто забувати і про рекордну швидкість заряду, яка становить лише 8 хвилин. Крім того, батареї від проєкту The Batteries, за заявою розробників, здатні витримувати великий діапазон температур: від -40C до 170C, тобто не втрачати ємність на холоді та не вибухати на спеці. Здатність протистояти високим температурам дозволяє друкувати за технологією SMD або використовувати інструменти для паяння.

Читайте також: Вчені виявили письмові записи про біблійного царя Давида

Зараз компанія The Batteries збирається збудувати пілотний завод під Жешувом, де збиратиме свої чудо-батареї. Завод матиме потужність понад 1 МВт на рік, що дозволить виробляти десятки тисяч акумуляторів.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: focus.ua

Вчені перевірили правдоподібність теорії багдадської
Наука

Вчені перевірили правдоподібність теорії

У 1938 році німецький археолог Вільгельм Кеніг знайшов глиняний глечик у Худжут-Рабу неподалік...

Вчені створили тонку плівку, яка перетворює будь-яку поверхню на сонячну батарею
Наука / Відео

Вчені створили тонку плівку, яка перетворює

Дослідники з Массачусетського технологічного інституту створили унікальне тонке покриття, яке може...

Учені створили унікальну батарею, яка видобуває електрику прямо з повітря (ВІДЕО)
Наука / Відео

Учені створили унікальну батарею, яка видобуває

Учені із Сінгапуру розробили невеликий пристрій із тканини, який може отримувати електрику прямо з...

Авторизация