У Мексиці під час будівництва траси знайшли кургани стародавньої цивілізації
15 фев, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 176 Переглядів

У Мексиці під час будівництва траси знайшли кургани стародавньої цивілізації

Розкопки на цьому місці проводили в межах підготовки до будівництва шосе Манте-Окампо-Тула — проекту, що фінансується урядом і має з'єднати муніципалітети Манте, Окампо і Тула, повідомляють Heritage Daily.

Дослідники розкопали два з чотирьох курганів, виявлених на цьому місці, які містять поховання, що відповідають пізній фазі класичного періоду, приблизно між 600 і 900 роками нашої ери (на основі датування типів кераміки, знайдених в місті).

Загалом команда виявила дюжину поховань, переважно розміщених в одному положенні, і всі вони, як видається, відповідають культурній традиції уастеків.Цивілізація уастеків — це доколумбова мезоамериканська культура, що займала територію на узбережжі Мексиканської затоки, яка включала північну частину штату Веракрус і сусідні регіони штатів Ідальго, Керетаро, Сан-Луїс-Потосі і Тамауліпас.

Уастеки часто споруджували круглі кургани у великих міських центрах, таких як археологічні пам'ятки Віста-Ермоса і Платаніто.

Один з круглих курганів в Ель-Наранхо має 20 метрів у діаметрі і був побудований з вапняку та базальту, які, як вважають, привезені здалеку. Курган містить поховання трьох дорослих людей, які оздоблені прикрасами з черепашок у формі квітки, обсидіановими лезами і сережками із зеленого кварцу.

Читайте також: Вчені розповіли, який продукт може зробити ранкову каву кориснішою

Інший курган має діаметр 30 метрів і містить поховання дорослої людини всередині вапнякової конструкції — поховальна практика, подібна до тієї, що спостерігається на стоянці уастеків Тамток у Сан-Луїс-Потосі, на півдні штату Тамауліпас.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: focus.ua

У гробницях стародавньої єгипетської знаті знайдено голови крокодилів
Наука

У гробницях стародавньої єгипетської знаті

Археологи з Центру середземноморської археології Варшавського університету проводили розкопки в...

У стародавньому місті мая виявили статую обезголовленого воїна
Наука

У стародавньому місті мая виявили статую

Статую безголової людини в натуральну величину нещодавно виявили в стародавньому місті мая...

В Угорщині археологи виявили скарби бронзового віку, яким понад 3000 років
Наука

В Угорщині археологи виявили скарби бронзового

Вченим просто пощастило виявити набір стародавніх дорогоцінних артефактів під час розкопок, які...

Авторизация