Вчені дізналися, де саме на Землі міг бути рай
03 ноя, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 134 Переглядів

Вчені дізналися, де саме на Землі міг бути рай

Едем або райський сад — це найкраще місце на Землі у християн та юдеїв. Ідеальний, красивий, світлий, без негативу, — так рай можна описати, якщо вивчити біблійні Писання. Нещодавно вчені захотіли з’ясувати, який куточок на земній кулі міг бути раєм.

Про це повідомляє IFLScience.Якщо відштовхуватися від інформації, яка є в Біблії, то можна встановити реальне географічне положення раю на Землі. Відомо, що з Едему виходила річка і розділялася на чотири. Йдеться про такі водні ресурси, як Фісон, Гіхон (Геон), Хіддекель (Тигр) і Євфрат.

Райський сад знаходився на місці, де ці річки зливаються разом. Тигр і Євфрат починаються в Туреччині, перетинають такі країни, як Сирію та Ірак і впадають в Перську затоку. А де ж були Фісон і Гіхон? І що це за річки?

Протягом століть дослідники припускали, що мова йде про Ганг і Ніл. Були припущення, що у Святому Письмі вказували Дунай. Але тоді, якщо подивитися на карту, буде дуже багато неточностей і знайти місце дуже складно.

Вивчивши вміст Книги Книг, а також карту, одні вчені припустили, що Едемський сад міг бути на місцевості Іраку та Ірану. Ця гіпотеза не отримала підтримки в колі дослідників.

Історично колискою людства заведено вважати Африку, а значить і райський сад був розташований там. Більше дослідників схильні до ідеї, що райський сад знаходився в 50 км на північний захід від Йоганнесбурга.

Південна Африка та Ефіопія — ось оптимальне місце, на думку дослідників. В Іраку та Ірані просто не було тих кліматичних умов, які описані в Старому Завіті.

Читайте також: До Землі летить величезна комета "з рогами": що кажуть вчені

До того ж на Африканському континенті в ході розкопок було знайдено найбільшу кількість людських останків.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: planetanovosti.com

99% золота Землі зосереджено в одному місці – дослідження
Наука

99% золота Землі зосереджено в одному місці –

Майже 99% золота нашої планети знаходиться у її ядрі, пише науковий журнал Nature...

Зі швидкістю 37 000 км/год до Землі летить новий астероїд
Наука

Зі швидкістю 37 000 км/год до Землі летить новий

Вчені з NASA попередили, що ввечері, 20 червня, на дуже близьку відстань до Землі наблизиться ще...

Вчені назвали найстаріше місто, що збереглося на Землі
Наука

Вчені назвали найстаріше місто, що збереглося на

За 4,5 мільярда років на Землі було зведено мільйони міст, проте далеко не всі з них змогли...

Авторизация