Експерти розповіли, яким буде харчування людства в майбутньому
13 ноя, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 582 Переглядів

Експерти розповіли, яким буде харчування людства в майбутньому

Експерти розповіли, наскільки може змінитися традиційний для людини раціон в майбутньому. На тлі розвитку науки, а також значного дефіциту ресурсів, має з’явитися чимало рішуче нових страв і методів їх виробництва.

За оцінками деяких вчених, вже до 2050 року кількість жителів планети збільшиться до 9 млрд осіб, що може спричинити брак необхідних для виживання ресурсів.На тлі цього м’ясо можуть почати виробляти в спеціальних біолабораторіях. Багато громадян будуть віддавати перевагу веганскій дієті, а деяка їжа і зовсім може виписуватися за рецептом лікаря для профілактики ряду захворювань.

Значна кількість продовольчих товарів почнуть додатково збагачувати поживними речовинами. Наприклад, вже зараз є насичена цинком кукурудза або “поліпшені” залізом рис і батат.

Звичною стравою для людей майбутнього виявляться комахи, оскільки вони служать джерелом білка. Імплантація людині мікрочіпа дозволить стежити за показниками в організмі, попереджаючи про дефіцит тих чи інших мікроелементів.

Крім їжі і таблеток, отримувати вітаміни стане можливим за допомогою спеціального пластиру, він буде насичувати носія через шкіру.

Не виключають вчені і надрукованих на 3D-принтері страв, які матимуть достатню кількість солі і спецій. Розшириться в меню людей і число морепродуктів, притому мова йде навіть про тих “морських тварюках”, які раніше вважалися неїстівними.

Читайте також: Експерти розповіли про унікальні властивості часнику

Приміром, суспільству запропонують хрустких медуз, а молоко почнуть виробляти в тому числі з водоростей. Існує ймовірність того, що сільськогосподарські ферми будуть діяти навіть в космосі.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: novosti24.kyiv.ua

У найближчі десятиліття люди
Наука

У найближчі десятиліття люди "відростять" третю

Думка про те, що у людей може з'явитися додаткова рука, щупальце або навіть крила на перший погляд...

Вчені розповіли, чому кішки люблять грати зі своєю
Наука

Вчені розповіли, чому кішки люблять грати зі

Багато одомашнених кішок люблять грати зі своєю "здобиччю", навіть якщо це просто їхня миска з...

Їжа майбутнього. Вчені роблять ставки на давно забутий продукт
Наука

Їжа майбутнього. Вчені роблять ставки на давно

Останні кілька десятиліть вчені буквально кричать про те, що глобальне потепління змінить наше...

Авторизация