Жили десятки тисяч років тому: Палеонтологи знайшли три нові види гігантських кенгуру в Австралії
16 апр, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 1 933 Переглядів

Жили десятки тисяч років тому: Палеонтологи знайшли три нові види гігантських кенгуру в Австралії

Вчені з Університету Фліндерса в Австралії представили відкриття трьох дивовижних нових видів стародавніх гігантських кенгуру, розширюючи уявлення про різноманітність цих стародавніх істот.

Дослідження, опубліковане в науковому журналі, відкриває нові горизонти у вивченні минулого тваринного світу. Професор Ісаак Керр і його колеги представили результати детального аналізу викопних скелетів, знайдених в Австралії та Новій Гвінеї.Одним із найдивовижніших відкриттів є Protemnodon viator, який за розміром перевершував сучасних кенгуру вдвічі. Цей вид адаптувався до суворих умов сухого середовища і був здатний здійснювати швидкі та далекі стрибки. Цікаво, що його латинська назва, viator, перекладається як «мандрівник» або «подорожній».

Крім того, дослідження виявило два інших нових види кенгуру — Protemnodon mamkurra і Protemnodon dawsonae. Кожен із них мав унікальні особливості та жив у різних екологічних умовах.

Професор Керр зазначає, що ці дослідження допомагають краще зрозуміти минуле та еволюцію кенгуру. Вони виявили, що протемнодони населяли різноманітні середовища — від сухих районів центральної Австралії до вологих лісів Нової Гвінеї та Тасманії.

Захоплююче, що, незважаючи на різноманітність і адаптивні здібності, всі протемнодони вимерли близько 40 000 років тому. Причини їхнього вимирання залишаються загадкою, дослідники сподіваються, що подальші дослідження розкриють цю таємницю.

Читайте також: Фізик заявив, що темної матерії не існує, а Всесвіту 27 мільярдів років

Це відкриття відкриває нову главу у вивченні історії кенгуру і додає нові грані в палеонтологічні дослідження в Австралії та Новій Гвінеї.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: techno.nv.ua

Вчені назвали спосіб уповільнити старіння
Наука

Вчені назвали спосіб уповільнити старіння

Століттями вчені б'ються над одним із головних питань — як уповільнити старіння....

Вчені знайшли стародавнього молюска, якого вважали вимерлим
Наука

Вчені знайшли стародавнього молюска, якого

Іноді у природі зустрічаються унікальні речі. Наприклад, деякі види тварин можуть буквально...

Вчені дізналися, як з'являються скам'янілості тварин
Наука

Вчені дізналися, як з'являються скам'янілості

Нове дослідження вчених із Лестерського університету, Великобританія, змінило уявлення наукової...

Авторизация