YouTube видалятиме відео з неправдивою медичною інформацією
08 сен, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 98 Переглядів

YouTube видалятиме відео з неправдивою медичною інформацією

Особливу увагу YouTube буде приділяти дезінформації про рак

Відеохостинг YouTube видалятиме контент із медичною інформацією, яка вводить в оману та суперечить рекомендаціям місцевих органів охорони здоров'я і Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) щодо певних захворювань та речовин. Про це йдеться у нових правилах соцмережі, опублікованих 15 серпня.Зокрема, із хостингу видалятимуть контент, який суперечить рекомендаціям органів охорони здоров'я щодо запобігання певним захворюванням та їхньому передаванню, а також щодо безпеки й ефективності схвалених вакцин. Наприклад, сюди належить контент, який рекламує шкідливі речовини для профілактики захворювань.

Також видалятимуть матеріали, які суперечать рекомендаціям органів охорони здоров'я щодо лікування конкретних захворювань. Зокрема контент, який заохочує неперевірені засоби замість звернення по медичну допомогу за певних станів, наприклад, рекламує хлорид цезію як засіб від раку.

Видалятимуть і контент, який заперечує наявність певних захворювань. Наприклад, контент, який заперечує смерть людей від COVID-19.

Читайте також: ЗСУ показали відео знищення ще одного літака Су-25

Особливу увагу YouTube буде приділяти дезінформації про рак. Зокрема, видалятиме контент, що пропагує методи лікування, які виявилися шкідливими або неефективними, чи який відбиває у глядачів бажання звертатися по професійну медичну допомогу. Як приклад у блозі навели відео, у яких ідеться, що "часник лікує рак" або "вживайте вітамін С замість променевої терапії".скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: gordonua.com

Автомобілі Audi отримають VR-ігри
Техно

Автомобілі Audi отримають VR-ігри

Ауді обіцяє власникам своїх автомобілів можливість грати у VR-ігри....

Електронний рецепт на антибіотики: де і як його отримати
Техно

Електронний рецепт на антибіотики: де і як його

За даними МОЗ, кожен другий українець купує антибіотики без рецепта та без призначення лікаря....

Apple представила режим, який захистить від кібератак
Техно

Apple представила режим, який захистить від

Apple анонсувала режим Lockdown Mode, який надаватиме "екстремальний" рівень безпеки обмеженій...

Авторизация