Шпигунське ПЗ може проникати на пристрої через інтернет-оголошення
26 сен, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 54 Переглядів

Шпигунське ПЗ може проникати на пристрої через інтернет-оголошення

Нещодавно виявлене шпигунське програмне забезпечення, відоме як Sherlock, викликало занепокоєння у дослідників і користувачів. Виявилося, що воно здатне проникати на пристрої через оголошення в Інтернеті, створюючи значні ризики для конфіденційності та безпеки.

Користувачі залишають цифрові сліди в Інтернеті та отримують персоналізовану рекламу, засновану на їхніх діях в мережі. Хоча рекламні мережі зазвичай захищають персональні дані, шпигунські програми виводять втручання на новий рівень. Такі програми, як Sharlock здатні надати зловмисникам доступ до вмісту пристрою жертви, включаючи дзвінки, тексти, електронні листи та контроль над пристроєм.Читайте на сайті Як розпізнати кібератаку: зберігаємо пильність у цифрову епоху

Розроблений ізраїльською технологічною компанією Insanet, Sherlock може заражати комп'ютери з Windows, телефони Android та iPhone. Хоча його повні можливості ще вивчаються, підтверджено, що він може проникати, відстежувати, захоплювати та передавати дані без жодних відомих засобів захисту від нього.

Чим Sherlock відрізняється від аналогів

На відміну від інших шпигунських програм, таких як Pegasus, які націлювалися на iPhone через вразливості в iOS, Sherlock використовує рекламні мережі. Зловмисники підлаштовують рекламні кампанії під демографічні дані та місцезнаходження жертв, вбудовуючи шпигунське програмне забезпечення в ці оголошення. Коли потенційні жертви переглядають рекламу, шпигунське ПЗ таємно встановлюється на їхні пристрої.

Глобальне поширення та використання шпигунських програм

За останнє десятиліття уряди щонайменше 74 країн закупили шпигунське програмне забезпечення для правоохоронних органів, спостереження та запобігання кіберзлочинам. Корпорації та приватні детективи також використовують шпигунське програмне забезпечення для різних цілей.

Дивіться також Українці створили ШІ-платформу Mantis Analytics, яка допоможе перемогти в інформаційній війні

Читайте також: Як знайти вірус на телефоні з Android та видалити його

Дозвіл ізраїльського уряду на продаж шпигунського програмного забезпечення Insanet викликає занепокоєння. Проте висока вартість технології, яка оцінюється в 6,4 мільйона доларів за одне зараження, слугує стримуючим фактором проти широкого зловживання.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: gordonua.com

Як подивитися пароль від вай-фай: 5 простих способів це зробити
Техно

Як подивитися пароль від вай-фай: 5 простих

Найчастіше наші гаджети – мобільні, ноутбуки та комп’ютери – за замовчуванням підключаються до...

Як перевірити, що ваш телефон не прослуховують: декілька надійних методів
Техно

Як перевірити, що ваш телефон не прослуховують:

Аби легко перевірити, що ваш телефон не прослуховується, достатньо набрати комбінацію цифр і знаків....

Як перевірити і заборонити доступ застосунків до Google-акаунту: інструкція
Техно

Як перевірити і заборонити доступ застосунків до

У Держспецзв’язку дали поради, як захистити свої дані у смартфоні та в Інтернеті....

Авторизация