Подкасти стануть ще доступнішими: Spotify анонсував корисну функцію у застосунку
03 окт, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 98 Переглядів

Подкасти стануть ще доступнішими: Spotify анонсував корисну функцію у застосунку

З нагоди Міжнародного дня подкастів Spotify представила нову функцію у програмі. Тепер понад один мільйон подкастів отримають автоматичні субтитри, що зробить їх ще зрозумілішими та доступними.

Щоб підвищити зручність прослуховування подкастів, Spotify представив нову функцію – автоматичні текстові транскрипції. Ці транскрипти генеруються в режимі реального часу і синхронізуються з аудіоконтентом, пропонуючи користувачам можливість відображати їх у повноекранному режимі.Прагнучи зробити подкасти більш доступними, Spotify зобов'язався додати транскрипції до мільйонів випусків протягом найближчих тижнів.
Більше оновлень

Окрім текстових транскриптів, Spotify впроваджує кілька інших функцій, які збагачують досвід прослуховування подкастів.

Тепер платформа дозволяє користувачам розбивати подкасти на частини, надаючи детальний список сегментів для кожного епізоду. Ця функція покращує навігацію, полегшуючи слухачам пошук певних розділів у подкасті.
Spotify також розширив набір даних, доступних на сторінках подкастів, пропонуючи вичерпну інформацію про кожен подкаст ще до того, як користувачі натискають кнопку відтворення.
У найближчі тижні, обравши вкладку "Про", користувачі отримають доступ до описів, зображень та рекомендацій від творців окремих епізодів подкастів.
Крім того, на платформі з'явиться окрема вкладка з рекомендаціями схожих подкаст-шоу, що спростить користувачам пошук нового контенту, який відповідає їхнім інтересам.

Починаючи з 2019 року, аудиторія подкастів Spotify експоненціально зростала, а кількість постійних слухачів збільшилася вдесятеро порівняно з попереднім роком. Вражає те, що понад пів мільярда людей прослухали принаймні один подкаст на платформі. Наразі Spotify має різноманітний каталог з понад 5 мільйонів подкастів, які доступні для слухачів у більш ніж 170 країнах світу.

Читайте також: Музыкальный сервис Spotify предложили работу Бараку Обаме

Ці нововведення демонструють прагнення Spotify покращити досвід прослуховування подкастів для своєї швидко зростаючої бази користувачів. Платформа продовжує розвиватися, залишаючись важливим гравцем на світовому ринку подкастів, завдяки чому сотні тисяч годин контенту стають доступнішими та зручнішими для слухачів по всьому світу.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: 24tv.ua

Компанія Bandai представила нове покоління Tamagochi
Техно

Компанія Bandai представила нове покоління

Компанія Bandai випустила нову модель легендарної іграшки Tamagochi....

Apple оновила «операційку» iPhone
Техно

Apple оновила «операційку» iPhone

Американська компанія Apple випустила оновлення своєї операційної системи для iPhone (iOS 16)....

В Instagram для українців доступні дві нові функції
Техно

В Instagram для українців доступні дві нові

В Instagram для українських користувачів тепер доступна функція Music....

Авторизация