Три функції, які швидко розряджають смартфон: вимкніть їх, вони не найважливіші
05 окт, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 170 Переглядів

Три функції, які швидко розряджають смартфон: вимкніть їх, вони не найважливіші

Телефон працюватиме дуже довго.

Три функції, які швидко розряджають смартфон: вимкніть їх, вони не найважливіші. Телефон працюватиме дуже довго.Коли акумулятор мобільного пристрою швидко втрачає заряд, приносячи безліч незручностей і перериваючи доступ до важливих можливостей, може дратувати. Постійні заряджання стають невід'ємною частиною повсякденного життя. Причиною такої проблеми бувають зайві функції, які сильно витрачають батарею. У цій статті ми розглянемо три функції, які швидко розряджають батарею і як їх відключити, інформує Ukr.Media.

Однією з таких функцій є Always On Display. Ця функція дозволяє відображати деяку інформацію на екрані навіть у режимі очікування. Деяким користувачам вона може здатися зручною, але для багатьох вона не така важлива, враховуючи, що цю інформацію можна легко отримати, розблокувавши телефон. Відключення Always On Display дозволить екрану вимикатися, що знизить споживання заряду акумулятора.

Багато смартфонів мають функцію автоматичного ввімкнення екрана в разі певних подій, як-от підняття пристрою або поява сповіщень. Безсумнівно, для деяких користувачів це зручно, але для більшості воно може бути надмірним. Ви можете вимкнути цю функцію в розділі "Налаштування" вашого пристрою, перейшовши в розділ "Активний екран і блокування".

Часте спрацьовування вібромоторчика під час дзвінків, сповіщень і набору тексту може також істотно скоротити термін служби вашої батареї. Подумайте про те, чи потрібна вам вібрація під час кожного сповіщення, особливо якщо у вас увімкнений звук. Ви можете вимкнути цю функцію в розділі "Звуки і вібрація".

Читайте також: Екран смартфона буде, як новий: чим протерти в домашніх умовах

Вимкнення цих функцій значно подовжить час роботи вашого смартфона на одному заряді та допоможе уникнути постійного заряджання. Це дасть вам змогу ефективніше використовувати ваш мобільний пристрій у повсякденному житті.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: ukr.media

Як правильно обрати зарядну станцію для ґаджетів
Техно

Як правильно обрати зарядну станцію для ґаджетів

У сучасному світі важливо залишатися на зв'язку, навіть коли сусідня країна-терорист намагається...

Як перевірити, що ваш телефон не прослуховують: декілька надійних методів
Техно

Як перевірити, що ваш телефон не прослуховують:

Аби легко перевірити, що ваш телефон не прослуховується, достатньо набрати комбінацію цифр і знаків....

Як зарядити телефон без електрики та чого робити не можна
Техно

Як зарядити телефон без електрики та чого робити

Унаслідок терористичних ракетних атак росіян по енергосистемі України час від часу виникають...

Авторизация