Розкрито інформацію про передову лазерну зброю армії США, яка знищуватиме бойові дрони
14 ноя, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 667 Переглядів

Розкрито інформацію про передову лазерну зброю армії США, яка знищуватиме бойові дрони

Компанія-виробник протиракетної зброї BlueHalo отримала контракт від Управління військово-морських досліджень ВМС США і Центру надводних бойових дій на розробку прототипу високоенергетичної лазерної зброї (HEL) спрямованої дії (DEW).

Лазер, що знищуватиме бойово дрони, інтегрують на борт об'єднаної легкої тактичної машини (JLTV) Корпусу морської піхоти США.Як розповіли розробники, компанія адаптує свою систему лазерної зброї LOCUST для інтеграції в бронеавтомобілі JLTV. Це забезпечить бійців передовою мобільною протиповітряною обороною від загроз БПЛА.

«Завдяки своїм можливостям виявлення, захоплення, відстеження і ураження цілей, а також широкій адаптивності як до стаціонарних, так і до мобільних застосувань, лазерна система LOCUST є ідеальним рішенням для швидкої інтеграції в такі системи, як JLTV», — сказав головний операційний директор BlueHalo Тріп Фергюсон.

За словами експертів, нові системи з підтримкою штучного інтелекту, на кшталт LOCUST, можуть збирати дані про загрози, виконувати розширений аналіз та обирати чи рекомендувати оптимальне рішення для атаки за мілісекунди.

У рамках цього система з підтримкою ШІ може отримувати вхідні дані датчиків, пов’язані з потенційними загрозами, передавати їх з, здавалося б, безмежної бази даних, щоб визначити марку, тип, швидкість та серйозність потенційної загрози, виконуючи аналітику практично в режимі реального часу.

Нагадаємо — на початку листопада німецька компанія MBDA Deutschland розкрила свіжі подробиці про лазерну гармату LWD. Компанія MBDA розробила високопродуктивну систему стеження з унікальними характеристиками, що відповідають вимогам військово-морського демонстратора.

Читайте також: Індійські військові отримають гібридні "дрони-півники": що вони вміють (ВІДЕО)

Для підтвердження точності та надійності розробок було проведено масштабне тестування. Крім різних типів безпілотників, LWD також випробовували проти асиметричних загроз, як-от Jetski, надувного човна RHIB, а також наземних цілей — Quad bike, військового автомобіля Wolf і мінометів.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: noworries.news

Розробники показали гнучкий смартфон, який можна носити на зап'ясті як годинник
Техно

Розробники показали гнучкий смартфон, який можна

Компанія Lenovo згадала про свою концепцію гнучких смартфонів, які вона вперше продемонструвала...

Компанія Bandai представила нове покоління Tamagochi
Техно

Компанія Bandai представила нове покоління

Компанія Bandai випустила нову модель легендарної іграшки Tamagochi....

Hyundai Rotem представили концепт основного бойового танка майбутнього
Техно

Hyundai Rotem представили концепт основного

Південнокорейська компанія Hyundai Rotem представила нове покоління основного бойового танка (NG...

Авторизация