Навіщо зараз деякі люди змінюють свій смартфон на кнопковий телефон
23 мар, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 109 Переглядів

Навіщо зараз деякі люди змінюють свій смартфон на кнопковий телефон

Причини поміняти смартфон.

Кнопкові телефони часто називають "дурними" або "німими". І це не завжди погано, інформує Ukr.Media.Час належить вам, а не гаджету

Зверніть увагу на час, який ви витрачаєте, щоб стежити за текстовими повідомленнями, спілкуванням в соцмережах та електронною поштою. Володіння кнопковим телефоном дозволить відповісти на повідомлення тоді, коли це зручно вам, а не зараз.

З "дурним" телефоном не доведеться постійно оновлювати програми соціальних мереж. Для багатьох підтримка акаунтів вже стала чимось на кшталт другої роботи і вже не сприймається як розвага та відпочинок, а лише як праця, яка іноді дратує.

Смартфон постійно відволікає. Чи потрібно переглядати сайти навіть тоді, коли спілкуєтеся з друзями?

Функцій у смартфоні багато і більшість із них вам, швидше за все, не потрібні. Важко буває знайти щось у складному хитромудрому меню. Інтерфейс кнопкового телефона простий та зрозумілий. Після придбання нової моделі вистачить 20 хвилин, щоб вивчити його нехитрий функціонал.

Міцніше, надійніше, оригінальніше

Яскраві екрани, складні камери, вимогливі програми та швидкий інтернет потребують енергії. Ви заряджаєте телефон щодня, часом частіше. З кнопковою моделлю не доведеться постійно думати про те, чи є поблизу розетка.

Великий дисплей та тонкий корпус — якості смартфона, які цінують користувачі. Вони роблять девайс тендітним. Кнопкові телефони зазвичай міцніші і навіть при випадковому падінні здебільшого продовжують працювати нормально.

Смартфони схожі між собою. У нульових, виробники телефонів прагнули, щоб їх моделі виглядали унікально. І навіть сьогодні, якщо придивитися до асортименту кнопкових телефонів, ви помітите, що завжди можна підібрати відповідний дизайн.

"Дурні" телефони не викликають звикання. Використовуються за потребою і не створюють звички у всьому покладатися на інтернет та мобільні програми.

Оскільки можливості обміну даними на кнопкових моделях значно обмежені, вони дають менше підстав для занепокоєння про безпеку. Смартфони дозволяють компаніям відстежувати дії користувача.

Читайте також: Чи потрібно регулярно перезавантажувати смартфон: фахівці дали точну відповідь

Якщо у вас склалося враження, що стаття рекомендує всім негайно відмовитися від смартфонів, воно помилково. Ця стаття пропонує вам поглянути з іншого боку на найголовнішу річ сучасності та підказує спосіб знизити її роль у житті тих користувачів, які помітили, що надмірне захоплення цифровою реальністю заважає роботі, навчанню, повноцінному сну та відпочинку.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: ukr.media

Прості способи
Техно

Прості способи "прокачати" смартфон: пристрій

Трюки, які потрібно провернути заради цього....

Потрібно зарядити смартфон, а немає блоку зарядника: що робити
Техно

Потрібно зарядити смартфон, а немає блоку

Метод працює навіть на вулиці....

Авторизация