Samsung та Apple домінують на ринку мобільних пристроїв, але Xiaomi наступає їм на п’яти
30 май, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 1 964 Переглядів

Samsung та Apple домінують на ринку мобільних пристроїв, але Xiaomi наступає їм на п’яти

Як і щороку в цей час, аналітична компанія Counterpoint Research опублікувала звіт про європейський продаж смартфонів за перший квартал 2024 року, який показує, що європейський ринок почав відновлюватися після уповільнення темпів зростання протягом 2023 року.

Дослідження підтверджує, що Samsung і Apple продовжують домінувати на європейському ринку мобільних пристроїв, але Xiaomi продовжує зростати і все ближче до того, щоб усунути компанію з Купертіно з другого місця в рейтингу.Згідно зі звітом Counterpoint, Samsung продовжує лідирувати на європейському ринку продажів смартфонів у першому кварталі цього року з часткою ринку 32%, в основному за рахунок постачання пристроїв серії Galaxy S24, а також Galaxy A35 та Galaxy A55. Корейський гігант також покращив торішні показники, збільшивши продажі на 7% порівняно з першим кварталом 2023 року.

Другим продаваним виробником телефонів у Європі знову стала Apple з часткою ринку 25%, хоча американський гігант продав на 1% менше, ніж за той же період минулого року.

На думку Counterpoint, оскільки цього року не очікується появи iPhone SE, продаж iPhone 15, швидше за все, продовжить знижуватися до появи нового iPhone 16.

Третє місце в європейському рейтингу продажів мобільних пристроїв займає Xiaomi з часткою ринку 18%, що лише на 7% менше, ніж у Apple. Це сталося завдяки великому успіху продажу нового сімейства Redmi Note у Західній Європі, особливо в Іспанії та Італії.

Крім того, Xiaomi покращила показники за аналогічний період минулого року, збільшивши продажі на 11% порівняно з першим кварталом 2023 року.

Читайте також: Представлено дитячий годинник Xiaomi Mitu Children

Нарешті, слід зазначити, що четверту та п’яту позиції в рейтингу Counterpoint займають Realme та HONOR – два бренди, частка яких на ринку становить лише 4%, але які значно покращили свої показники продажів у порівнянні з першим кварталом 2023 року: перший продав на 59% більше, а другий збільшив продажі на 67%.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: internetua.com

Samsung Galaxy S24 Ultra зробить величезну революцію в смартфонах: у чому секрет новинки
Техно

Samsung Galaxy S24 Ultra зробить величезну

Ранній запуск Galaxy S24 дасть змогу Samsung завоювати більшу частку ринку і збільшити продажі...

Апарати Xiaomi 14 стали безумовними лідерами рейтингу AnTuTu
Техно

Апарати Xiaomi 14 стали безумовними лідерами

В останній декаді жовтня в КНР відбувся дебют лінійки Xiaomi 14. З її виходом на ринок у рейтингу...

Чому смартфони Samsung такі надійні та потужні?
Техно

Чому смартфони Samsung такі надійні та потужні?

Смартфони Samsung давно заслужили репутацію одних із найкращих на ринку...

Авторизация