Путін може загинути від рук найближчого оточення
28 июн, 2022 0 КОМЕНТАРІЇВ 124 Переглядів

Путін може загинути від рук найближчого оточення

Колишній оперативник Центрального розвідувального управління США (ЦРУ) заявив, життя російського президента Володимира Путіна може раптово обірватися через "невдоволення його найближчого оточення".

Як пише Newsweek, таку думку висловив колишній співробітник ЦРУ Деніел Хоффман, який тричі очолював московське відділення агентства.

За його оцінкою, у разі військового краху РФ в Україні Путін може "швидко і раптово загинути" від рук свого найближчого оточення.

"Хлопці, які збираються це зробити, триматимуть це в секреті, щоб Путін не знайшов їх і не вбив першим. Це станеться раптово. І він буде мертвий", - пояснив колишній оперативник ЦРУ.

Водночас, колишній офіцер секретної служби ЦРУ Рональд Маркс критично ставиться до такої можливості, він вважає, що Путіну вдалося зберегти жорсткий контроль над найближчим оточенням. Будь-які високопосадовці, які критикували вторгнення або іншим чином вважалися загрозою російському президенту, відійшли на другий план.

"Я думаю, що з ним все гаразд, поки силовики на його боці. І він зробив хорошу роботу, позбавившись тих, хто ні...", - сказав Маркс.Однак Хоффман упевнений, що близькі до Путіна люди можуть напасти на нього, як тільки відчують, що ситуація в Україні загострилася, або якщо світова війна стане неминучою.

Читайте також: Сотню нелегальних мотоциклів і мопедів розчавили бульдозером (ВІДЕО)

"Ніхто не запитає: "Привіт, Володимире, не хочеш піти?". Ні. Це довбаний молоток по голові, і він мертвий. Або пора до санаторію", - вважає він.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: apostrophe.ua

Путін старіє, а Кремль перетворився на басейн з акулами
В світі

Путін старіє, а Кремль перетворився на басейн з

Наближчені до російського диктатора шпигуни все активніше говорять про дивну й агресивну поведінку...

CNN: 9 травня Путін може офіційно оголосити війну
В світі

CNN: 9 травня Путін може офіційно оголосити війну

Президент Росії Володимир Путін може офіційно оголосити війну Україні вже 9 травня....

Путіна можуть вбити або відсторонити його ж оточення
В світі

Путіна можуть вбити або відсторонити його ж

Колишній співробітник британської розвідки MI6 Крістофер Стіл, припустив, що президент РФ Володимир...

Авторизация