Путінська еліта готує держпереворот, щоб не допустити ядерної війни
07 окт, 2022 0 КОМЕНТАРІЇВ 1 275 Переглядів

Путінська еліта готує держпереворот, щоб не допустити ядерної війни

Журналісти пишуть, що якщо Путін вирішить застосувати ядерну зброю, від високопоставлених офіцерів, судячи з усього, варто чекати заколоту.

Унаслідок глава Кремля піде у відставку або загине.

Звісно ж, малоймовірно, що російська військова еліта дозволить президенту Володимиру Путіну вдатися до ядерної зброї у війні проти України, яку він програє, про це повідомляє The Mirror із посиланням на неназвані джерела.

Журналісти цитують слова високопоставленого експерта з Великої Британії, який консультував уряд із питань, пов'язаних з РФ, і пишуть, що главу Кремля можуть повалити, якщо він наполягатиме на ядерному ударі.

"Військовий переворот — найімовірніший результат режиму Путіна", — пояснило джерело.Повідомляється, що, на думку кремлівської еліти, ядерні погрози з боку РФ зараз працюють проти Заходу, проте, якщо Путін розпорядиться про використання ядерної зброї, від високопоставлених офіцерів, зважаючи на все, варто очікувати заколоту. Унаслідок Путін піде у відставку або загине.

"Зіткнувшись з нерозсудливістю Путіна і необхідністю запобігти ядерному удару, військові, швидше за все, влаштують переворот, щоб скинути його", — заявило джерело.

Друга група, від якої можна очікувати активних дій, — співробітники адміністрації президента РФ, колишні шпигуни КДБ та військові на чолі з Євгеном Пригожиним, який керує ПВК "Вагнера". Але зараз оточення Путіна вважає, що ядерна риторика є їхньою метою.

Так званий "кухар" Путіна 61-річний Пригожин бачиться найімовірнішим наступником глави російської держави.

Серед інших можливих варіантів розвитку подій — повстання народних мас, заворушення, від'єднання регіонів Сибіру, Далекого Сходу та Півночі.

Військові аналітики також дотримуються думки про те, що Путін може планувати атаки спецслужб на західну інфраструктуру, подібні до тих, які пошкодили газопровід "Північний потік".

Читайте також: Названо причину, чому принц Гаррі відхилив пропозицію принца Вільяма помиритися

Експерт із Росії Брюс Джонс вважає, що Росія має навіть більші можливості для проведення подібних секретних операцій, ніж для ведення масштабної війни в Україні.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: focus.ua

У ISW назвали умови, за яких Путін може натиснути ядерну кнопку
В світі

У ISW назвали умови, за яких Путін може натиснути

Загрози застосувати ядерну зброю, що походять від Путіна, не є принципово новими і, швидше за все,...

Путін пригрозив Заходу ядерним ударом
В світі / Топ новини

Путін пригрозив Заходу ядерним ударом

РФ піде застосування ядерної зброї в разі виникнення загрози її територіальної цілісності....

Оккупанти можуть завдати ядерного удару у разі провалу захоплення Києва
В світі

Оккупанти можуть завдати ядерного удару у разі

Журналіст-розслідувач проєкту Bellingcat Христо Грозєв заявив, що РФ розглядає ймовірність...

Авторизация