Кох назвав можливий сценарій усунення Путіна
18 окт, 2022 0 КОМЕНТАРІЇВ 2 339 Переглядів

Кох назвав можливий сценарій усунення Путіна

За усунення Путіна можуть взятися західні спецслужби, влаштувавши операцію на кшталт ліквідації Усами бен Ладена. Цей сценарій повністю влаштує російську "верхівку".

Про це у коментарі РБК-Україна сказав колишній віце-прем'єр-міністр РФ Альфред Кох.

Кох, який останні роки проживає за кордоном, пояснює: глава Кремля 22 роки вибудовував своє правління за принципом "розділяй та володарюй". Різні угруповання навколо Путіна між собою не сильно ладнають, що дозволяє йому балансувати їхню вагу.

Між ФСБ - СЗР з одного боку та ГРУ - з іншого йдуть постійні "окопні війни". А є ще Росгвардія та ФСО, які також представляють окремі "клани". Те, що зараз вийшла назовні критика Кадирова та Пригожина на адресу міноборони - яскравий доказ цих усобиць, уточнив Кох.

"Чи можна повірити, що політична "верхівка", пронизана компроматами і прослуховуваннями, зможе домовитися між собою і повалити Путіна. Вони, швидше, вишикуються в чергу біля його кабінету, щоб донести один на одного", - каже Кох.

Для організації революції знизу так чи інакше необхідні організатори - вони не відбуваються стихійно. Лідерів, які могли б очолити цей процес, зараз у Росії не проглядається, вважає Кох. До арешту Олексій Навальний мав підтримку 10-15% населення.

В інших політиків впливу ще менше, додав співрозмовник. І, судячи з того, як повільно знижується підтримка війни, в настроях людей не відбувається радикальних змін.За оцінкою Коха, вірогідніший сценарій - коли за усунення Путіна візьмуться західні спецслужби, влаштувавши операцію у дусі ліквідації Усами бен Ладена чи Касема Сулеймані. Цей варіант може бути вигідним не лише Заходу, а й московському істеблішменту, оскільки тоді можна повернутися до "business as usual".

Читайте також: Папа римський Франциск вважає існування ядерної зброї аморальним

"Захоплені генерали і громадянське оточення Путіна скаже, мовляв: "Дякую, ви нас врятували, давайте ми закінчуємо війну і все звалюємо на Путіна". І всіх це влаштує: і Захід, і російську "верхівку", - припустив Кох.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: rbc.ua

У Росії озвучили незвичайний діагноз у Путіна
В світі

У Росії озвучили незвичайний діагноз у Путіна

У російського диктатора Володимира Путіна, якому приписують чимало смертельних захворювань,...

Путін старіє, а Кремль перетворився на басейн з акулами
В світі

Путін старіє, а Кремль перетворився на басейн з

Наближчені до російського диктатора шпигуни все активніше говорять про дивну й агресивну поведінку...

Лавров назвав умову для зустрічі Путіна і Зеленського
В світі

Лавров назвав умову для зустрічі Путіна і

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що зустріч президента Росії Володимира Путіна і...

Авторизация