У Польщі виявили могилу дитини-
19 сен, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 95 Переглядів

У Польщі виявили могилу дитини-"вампіра": замок на нозі та зелена щелепа

Історик пояснює, що так ховали людей, яких підозрювали у "вампіризмі".

У Польщі археологи під час розкопок давніх поховань виявили ще одну могилу "вампіра". Домовина належала дитині віком 5-7 років, на нозі якої був замок.Про це пише польське видання onet.pl.

Археологи з Університету Миколи Коперника зробили шокувальне відкриття. У П'єн (Куявсько-Поморське воєводство) вони натрапили на "антивампірську могилу". Це вже другий випадок такого поховання. Цього разу могила належала дитині.

2022 року дослідники з Торунського університету виявили могилу жінки в тому ж населеному пункті. Спосіб поховання був надзвичайно своєрідним і, згідно з давніми обрядами, вказував на підозри у вампіризмі. Жінка була похована із серпом на шиї і замком на пальці ноги.

 У Польщі виявили могилу дитини-"вампіра": замок на нозі та зелена щелепа

Цього разу археологи виявили могилу дитини, ідентичну могилі торішньої "вампірки". Доктор Даріуш Полінський, професор кафедри середньовіччя і нового часу Факультету історичних наук, керівник археологічних досліджень підкреслив, що пошук нових "антивампірських" могил є надзвичайно важливим у контексті інтерпретації функції конкретного кладовища.

Похованій дитині було близько 5-7 років. Її поклали головою донизу, а на ногу начепили замок - точно так само, як і в попередній могилі. До таких дій вдавалися, коли боялися померлих та їхніх можливих дій після смерті.

Читайте також: Археологи знайшли незвичайну могилу дитини в Єгипті

Є ще один момент, який цікавить археологів. Як у разі з останньою, так і з минулорічною знахідкою, щелепна кістка була вкрита зеленуватим нальотом. На думку дослідників, це може походити від мідних монет, які поклали в зуби небіжчикові безпосередньо перед похованням.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: tsn.ua

Ще одна людина
В світі / Наука

Ще одна людина "вилікувалася" від ВІЛ майже через

ВІЛ є одним із найскладніших для лікування вірусів....

В Великобритании хотят отдать под застройку
В світі

В Великобритании хотят отдать под застройку

В Великобритании решили отдать под промышленную застройку место, где находится могила Робина Гуда....

В США преданный пес отказался покидать могилу своего хозяина (ВИДЕО)
В світі / Відео

В США преданный пес отказался покидать могилу

В американском городке штата Нью-Йорк пес остался преданным своему хозяину даже после его смерти,...

Авторизация