Які речі зберігати в жіночій сумці категорично не можна
10 окт, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 591 Переглядів

Які речі зберігати в жіночій сумці категорично не можна

Чому таких предметів краще позбутися.

Жіноча сумка часто служить не тільки практичним аксесуаром, а й свого роду мобільним архівом нашого повсякденного життя. Однак не завжди речі, які ми складаємо у сумку, сприятливо впливають на добробут та здоров'я. Давайте у статті розглянемо, які предмети категорично не можна зберігати у сумочці, щоб не залучити нещастя та злидні, інформує Ukr.Media.Зламані предмети

Зламані предмети, наприклад, пошкоджена парасолька або тріснутий флакончик, несуть енергію руйнування. Це може негативно вплинути на ваш настрій та відчуття власної цінності. Краще позбутися їх, щоб не накопичувати негативну енергію.

Подарунки колишнього коханого

Подарунки від колишніх партнерів можуть викликати болючі спогади та заважати рухатися вперед. Збереження таких подарунків може уповільнити процес лікування та перешкоджати появі нових відносин.

Неоплачені рахунки та квитанції

Зберігання неоплачених рахунків та квитанцій може створити тиск на фінансовий стан і навіть призвести до небажаних штрафів та пені. Важливо своєчасно розглядати та оплачувати рахунки, щоб уникнути фінансових труднощів.

Старі фотографії

Збереження старих фотографій може бути пов'язане з невирішеними емоційними узами. Якщо фотографії нагадують про неприємні моменти або часи, що минули, вони можуть впливати на ваше самопочуття. Краще залишити у сумці фотографії, які приносять радість та позитивні спогади.

Прострочені медикаменти

Сумка не є місцем для зберігання медикаментів, особливо прострочених. Вони можуть втратити свою ефективність чи навіть стати небезпечними для здоров'я. Регулярно перевіряйте вміст своєї сумки та позбавляйтеся застарілих препаратів.

Читайте також: Названо популярний препарат, який категорично не можна давати дітям

Голки та шпильки

Гострі предмети, такі як голки та шпильки, можуть бути небезпечними у сумці, особливо якщо вони не зберігаються у захисних кожухах. Вони можуть завдати вам травми, а також викликати негативну енергетику.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: novosti-n.org

Встигнути до зими: шість речей, які потрібно зробити восени, щоб залучити гармонію до життя
В світі

Встигнути до зими: шість речей, які потрібно

Як привернути удачу в життя....

Ніколи так не робіть, якщо не хочете нових проблем зі здоров'ям та іншими сферами життя
В світі

Ніколи так не робіть, якщо не хочете нових

Всесвіт та реальність вас слухає....

Великобританія може передати Україні гелікоптери Apache
В світі

Великобританія може передати Україні гелікоптери

Британія має намір передати Україні не лише танки Challenger 2, а й ударні гелікоптери Apache AH64...

Авторизация