Названо найнебезпечніше місто у світі
06 май, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 496 Переглядів

Названо найнебезпечніше місто у світі

Це приморське місто відоме своїми приголомшливими пляжами, розкішними курортами та захоплюючим нічним життям. Однак за цим яскравим першим враженням ховається похмура реальність.

Лос-Кабос, один із найпопулярніших курортів у Мексиці, також є одним із найнебезпечніших міст у світі з приблизно 300 вбивствами на рік, передає Express.Лос-Кабос – це красиве приморське місто в Мексиці, відоме своїми чудовими пляжами, розкішними курортами та яскравим нічним життям. Однак за цією туристичною пишністю ховається тривожна статистика: у Лос-Кабосі один із найвищих рівнів убивств у світі — близько 300 щорічно.

Лос-Кабос включає два міста: Кабо-Сан-Лукас та Сан-Хосе-дель-Кабо. Незважаючи на високу злочинність, сюди продовжують прибувати туристи, яких приваблюють теплий клімат, зручні авіарейси та різноманітні можливості для відпочинку – від глибоководної риболовлі до спостереження за китами.

Однак рівень убивств у Лос-Кабосі продовжує зростати. З 111,3 смертей на 100 000 осіб місто потрапляє до списку найнебезпечніших міст світу. Більшість злочинів пов’язані з наркотиками та конфліктами між бандами, які загострилися останніми роками.

Попри це мільйони туристів продовжують відвідувати Лос-Кабос. Для їх безпеки було вжито серйозних заходів: створено спеціалізовану туристичну поліцію, посилено охорону на великих курортах, а також збільшено спостереження в популярних туристичних місцях.

Завдяки цим заходам туристи можуть відносно безпечно насолоджуватися відпусткою в Лос-Кабосі, який славиться своїми пляжами, кулінарією та пригодницькими розвагами. Деякі пляжі міста відзначені “Блакитним прапором” за високі екологічні стандарти та чистоту.

Читайте також: У російській Самарі знищили вертоліт Мі-8 (ВІДЕО)

Хоча Лос-Кабос залишається популярним туристичним напрямом, місцева влада, незважаючи на зусилля, поки що не може вирішити основні проблеми, які породжують високий рівень злочинності.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: dip.org.ua

Авантюрист перейшов найнебезпечніший міст у світі (ВІДЕО)
В світі / Відео
Вчені відтворили
В світі / Відео

Вчені відтворили "найстрашніший звук у світі", що

Ацтекський свисток смерті використовувався тисячі років тому для супроводу людського...

У китайському місті-мільйоннику запровадили локдаун через спалах COVID-19
В світі

У китайському місті-мільйоннику запровадили

У китайському місті Ченду понад 21 мільйон людей опинилися в умовах суворого карантину через спалах...

Авторизация