Сотні українських біженців у Німеччині виселяють із квартир
24 май, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 182 Переглядів

Сотні українських біженців у Німеччині виселяють із квартир

У Німеччині виселяють із квартир для біженців 1700 українців. Звільнити житло в одному з районів у землі Саксонія втікачів від війни зобов’язали до липня.

Квартири мають передати шукачам притулку з інших країн, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bild.Українські біженці у районі Рудні гори в землі Саксонія отримали листи від місцевої влади про те, що вони мають звільнити до липня надане їм житло. Тепер 1700 українцям треба буде виїхати із 650 квартир у Ауе, Чопау та Марієнбергу.

Район терміново потребує повернути житло із фонду для біженців – зокрема, із Сирії, Афганістану та Туреччини, які проходять процедуру надання притулку в регіоні.

Зараз місця для цієї категорії людей завантажені на 90%. Чиновники кажуть, якщо не знайти житло, шукачів притулку доведеться селити у наметові чи контейнерні містечка.

У квартири для біженців з початку війни селили людей із Україні, які не вважаються біженцями, а отримують допомогу як малозабезпечені німці. Тому вони мають подбати про житло самостійно.

У районі є житловий кооператив, який будували за часів НДР, у ньому вільні 20% квартир. Перші запити на це житло від українців уже надійшли. Але порожні квартири потребують ремонту, для проведення якого треба два місяці.

Читайте також: Франція підтримала ідею США про надання Україні $50 млрд з активів рф

Місцева влада шукатиме індивідуальні рішення, якщо українці шукатимуть житло довше. Тих, хто відмовлятиметься переселятися, можуть розмістити у притулку в спортзалі.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: cripo.com.ua

Залізниця у Польщі скасовує безкоштовний проїзд для біженців з України
В світі

Залізниця у Польщі скасовує безкоштовний проїзд

З 1 липня польська залізниця PKP Intercity скасовує безкоштовний проїзд потягами для українських...

Британія спростила в'їзд для українських біженців
В світі

Британія спростила в'їзд для українських біженців

Велика Британія готова приймати неповнолітніх переселенців з України, навіть якщо вони подали...

Польща припиняє виплату допомоги українським біженцям
В світі

Польща припиняє виплату допомоги українським

Польща з 1 липня припинить виплати допомоги для українських біженців....

Авторизация