Борги за комуналку спишуть лише тим, у кого зруйновано будинок
30 май, 2022 0 КОМЕНТАРІЇВ 422 Переглядів

Борги за комуналку спишуть лише тим, у кого зруйновано будинок

орги за комунальні послуги під час дії воєнного стану не спишуть, оскільки це може призвести до зупинення підприємств, які надають послуги.

Про це у коментарі OBOZREVATEL сказав експерт у сфері ЖКГ Олег Попенко.

Повідомляється, що зараз в Україні ситуація досягла критичного рівня, а загальна заборгованість із платежів за газ, електроенергію, воду та інші комунальні послуги досягла 100 млрд гривень.

Українців просять поступово погашати заборгованість, щоб не отримати після війни "сюрпризи" у вигляді арешту рахунків у банках, стягнення заборгованості через суд, вилучення майна, внесення боржника до реєстрів.

Якщо можливості платити немає, то радять звернутися до підприємства, яке надає послуги, із заявою на реструктуризацію. Маючи таку заяву, можна оформити субсидію, повідомляє експерт.

"Якщо ви щонайменше 30 днів не проживаєте у своїй квартирі та будинку, можна не платити за воду та газ, якщо немає лічильника. Якщо ж він є, то щомісяця потрібно подавати показники. Якщо показники цього місяця відповідають даним минулого, нараховувати борг не будуть", - йдеться у коментарі.



Зовсім інша ситуація, якщо будинок зруйнований.

Читайте також: У Сєвєродонецьку і Лисичанську ворожі обстріли пошкодили десятки будинків

"Якщо ж будинок через бойові дії було зруйновано, то в цьому випадку всі борги за комуналку списуються, але про факт руйнування потрібно повідомити поліцію. Також виданий поліцією документ дозволить далі вимагати компенсації", - радить експерт.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: korrespondent.net

Батьки новонароджених малюків тепер можуть зареєструвати дитину онлайн
В УкраЇні

Батьки новонароджених малюків тепер можуть

В Україні батьки новонароджених малюків можуть знову реєструвати дітей онлайн через "Дію"....

Кабмін ухвалив найважливіше рішення щодо оплати комуналки
В УкраЇні

Кабмін ухвалив найважливіше рішення щодо оплати

В Україні хочуть запровадити довготривалий мораторій на підвищення тарифів на комунальні послуги....

Під час війни літні люди та люди з інвалідністю можуть отримати соціальні послуги екстрено
В УкраЇні

Під час війни літні люди та люди з інвалідністю

Літні люди та люди з інвалідністю зможуть під час війни отримати соціальні послуги екстрено,...

Авторизация