Війна з росією в Україні ще далека від завершення
20 июн, 2022 0 КОМЕНТАРІЇВ 404 Переглядів

Війна з росією в Україні ще далека від завершення

Попри неймовірну стійкість українських воїнів, війна в Україні ще далека від завершення.

Про це в інтерв’ю канадському виданню The Globe and Mail заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

“Росіяни мають перевагу в артилерії та важкому обладнанні. Це не лякає наших воїнів. Ми утримуємо свої позиції. Час від часу ми контратакуємо. Але війна досі триває й ми далекі від її завершення”, - сказав Данілов.

Він додав, що ситуація на фронті “напружена й складна”.

“Я не належу до табору тих, хто переконаний у слабкості російської армії. Вони мають значні ресурси й доправили їх сюди”, - зазначив секретар РНБО.



За його словами, росія досі має намір захопити усю Україну. “Вони точно не змінили своїх планів стосовно захоплення усієї країни. Вони публічно сказали про це, скинувши усі маски”, - наголосив Данілов.

Читайте також: Названа оптимальна ціна на бензин та дизель в Києві

Секретар РНБО також розповів, що наприкінці лютого та початку березня на президента Володимира Зеленського було здійснено п’ять замахів. Однак, він відмовився розкривати їх деталі.


Джерело: ukrinform.ua

Данілов закликав готуватися до затяжних бойових дій
В УкраЇні

Данілов закликав готуватися до затяжних бойових

Україну очікує "велика війна" з Росією. Відтак, необхідно готуватися до затяжних бойових...

Данілов розповів про попередження Заходу щодо РФ
В УкраЇні

Данілов розповів про попередження Заходу щодо РФ

Партнери попереджали Україну про три речі у разі нападу Росії, заявив глава РНБО Олексій Данілов в...

У РНБО назвали терміни звільнення Донбасу та Криму
В УкраЇні

У РНБО назвали терміни звільнення Донбасу та Криму

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов пообіцяв, що навесні 2023 року...

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Авторизация