Як в Україні отримати пенсію одразу за кілька місяців
17 авг, 2022 0 КОМЕНТАРІЇВ 94 Переглядів

Як в Україні отримати пенсію одразу за кілька місяців

В Україні до кінця року ще двічі підвищать пенсії, а в деяких випадках пенсіонери можуть отримати виплати одразу за кілька місяців.

Якщо в результаті війни пенсіонер протягом кількох місяців не міг отримати виплати, вони накопичуються на спеціально створеному рахунку Ощадбанку (чи вже існуючому).

Як тільки з'явиться можливість, людина похилого віку може забрати всю суму в будь-якому відділенні Ощадбанку, прийшовши туди з ідентифікаційним кодом і паспортом.

- Якщо через війну пенсіонер, яка раніше отримував пенсію через листоношу або відділення Укрпошти, переїхав до іншого населеного пункту на підконтрольній Україні території, він може оформити переадресацію на сайті Укрпошти. Для цього потрібно вказати особисті дані, місце реєстрації, місце проживання та заповнити відповідну заявку.

- Якщо пенсіонер виїхав за кордон і не отримував виплати терміном до шести місяців, для отримання пенсії необхідно звернутися до будь-якого відділення ПФУ.Якщо минув рік і більше, потрібно писати спеціальну заяву до ПФУ. Після цього пенсіонер отримає частину своїх грошей одразу, а решту виплачуватимуть частинами з кожною щомісячною пенсією.

Читайте також: Україна модернізує статистику за стандартами ЄС

- Якщо людина не отримувала пенсію протягом 6 місяців і більше, це може бути розцінено як неможливість особи скористатися власним картковим рахунком. У цьому випадку кошти направляються до ПриватБанку для пошуку інших рахунків для перенаправлення пенсійних виплат.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: apostrophe.ua

Як отримувати пенсію на окупованій території?
В УкраЇні

Як отримувати пенсію на окупованій території?

В Україні запускають процедуру віддаленої ідентифікації через застосунок "Дія", яка дозволить...

Як змінити спосіб отримання пенсії, не виходячи з дому
В УкраЇні

Як змінити спосіб отримання пенсії, не виходячи з

Реєструючись на отримання пенсії, пенсіонер обирає бажаний спосіб отримання виплат від держави –...

У Мінсоцполітики розповіли, як отримати пенсію жителям зони бойових дій та захоплених територій
В УкраЇні

У Мінсоцполітики розповіли, як отримати пенсію

Пенсію людям, які перебувають у зоні бойових дій і на тимчасово захоплених росіянами територіях та...

Авторизация