У Києві укриття та сховища мають бути доступні для всіх
19 авг, 2022 0 КОМЕНТАРІЇВ 72 Переглядів

У Києві укриття та сховища мають бути доступні для всіх

Власники та орендарі приміщень, в яких розташовані об'єкти цивільного захисту населення - бомбосховища та укриття, зобов'язані забезпечувати вільний доступ до них під час повітряної тривоги.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Ті, хто не розуміє цієї потреби у воєнний час, можуть звільнити ці приміщення та віддати їх іншим власникам. Місто спільно з рятувальниками та правоохоронними органами реагуватиме на випадки недопуску людей до укриття. Про це під час перевірки одного з укриттів у Святошинському районі на бульварі Академіка Вернадського заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Повідомляється, що люди скаржилися на те, що на цю адресу власник підвального приміщення створює перешкоди для перебування людей у ​​сховищі під час повітряної тривоги."Якщо в будівлі є укриття або сховище, воно залишається укриттям або сховищем незалежно від форми власності або управління, незалежно від зміни орендаря або власника. І під час воєнного стану ці приміщення повинні використовуватися за призначенням.

Подібні ситуації вирішуватимемо, перевіряючи приміщення з представниками поліції та сил цивільного захисту", - зазначив заступник голови КМДА.

Пантелєєв зазначив, що є споруди подвійного призначення, які можуть перебувати у приватній власності чи оренді та використовуватися суб'єктами господарювання тощо. І такі інспекції не мають на меті перешкодити роботі малого чи середнього бізнесу.

Читайте також: У Києві зросте тариф на вивезення сміття

Пантелєєв додав, що такі приміщення повинні мати освітлення, нормальний санітарний стан для перебування людей, зокрема маленьких дітей.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: korrespondent.net

Захисні споруди в Україні можуть вмістити лише 10% населення
В УкраЇні

Захисні споруди в Україні можуть вмістити лише

В Україні на обліку - близько 21 тис. захисних споруд, цієї кількості достатньо для укриття лише...

Стало відомо, скільки навчальних закладів готові до офлайну
В УкраЇні

Стало відомо, скільки навчальних закладів готові

Значна частина освітніх установ в Україні не має належних захисних споруд та укриттів та не готова...

У Києві закриють усі дитячі майданчики та розважальні зони на території ТРЦ
В УкраЇні

У Києві закриють усі дитячі майданчики та

У торговельно-розважальних центрах Києва буде зупинено роботу дитячих майданчиків....

Авторизация