У Мін'юсті розповіли, коли Україна отримає грошові компенсації від РФ
24 ноя, 2022 0 КОМЕНТАРІЇВ 79 Переглядів

У Мін'юсті розповіли, коли Україна отримає грошові компенсації від РФ

Заступник міністра юстиції України Ірина Мудра завила, що для отримання фінансової компенсації від Російської Федерації ведеться робота у трьох основних напрямках.

Джерелами виплат стануть як суверенні, і приватні російські активи. Про це заступник міністра розповіла в ефірі національного телемарафону.

Перший напрямок, в якому веде роботу Міністерство, пов'язаний з виконанням резолюції Генасамблеї ООН. Крім того, Мін'юст ініціював створення міжнародного реєстру збитків, які стануть документальним підтвердженням втрат або пошкоджень для відшкодування втрат, завданих війною.

Ірина Мудра наголошує, що по цьому питанню Україна активно співпрацює з європейськими державами. Вона також згадала про переговори з країнами ЄС з приводу фінансування даної ініціативи.

Щодо другого напряму, у відомстві працюють над створенням багатостороннього міжнародного договору. Завдяки цьому документу російські активи зможуть перейти до компенсаційного фонду. Крім того, на підставі договору буде створено спеціальну комісію.

До третього напряму належить робота з країнами, яких Україна бачить потенційними учасниками цього договору. Ірина Мудра зазначила, що робота з усіх трьох напрямків дозволить Україні отримати від РФ виплати.Процес створення міжнародного реєстру збитків – це перший крок до створення компенсаційного механізму – розпочався. Наше бачення – протягом пів року цей реєстр має запрацювати", – повідомляє заступник міністра юстиції.

Читайте також: Для столичних школярів уроки триватимуть у світловий проміжок дня

Ірина Мудра також вважає, що на ратифікацію компенсаційного договору Україні знадобиться щонайменше один рік.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: focus.ua

В Україні з'явиться реєстр збитків від російської агресії
В УкраЇні

В Україні з'явиться реєстр збитків від російської

Мін'юст України у 2023 році повинен фіналізувати міжнародний договір про репарації та створити...

Агресор заплатить репарації. Як отримати компенсацію збитків від Росії
В УкраЇні

Агресор заплатить репарації. Як отримати

"Усі жертви порушень міжнародного права мають отримати повне відшкодування....

У Раді розробили законопроєкт про компенсацію за втрачене під час війни житло
В УкраЇні

У Раді розробили законопроєкт про компенсацію за

Народні депутати напрацювали законопроєкт щодо компенсації громадянам України за житло, втрачене...

Авторизация