Внаслідок нічної атаки на Київ дронами пошкоджені багатоповерхівки та є постаждалі
Внаслідок нічної атаки дронів-камікадзе, запущених російськими агресорами, зафіксовано падіння уламків у чотирьох районах столиці, двох осіб госпіталізовано, ще двом надали медичну допомогу на місці.
Як передає Укрінформ, про це ДСНС повідомляє у Фейсбуку.
{banner_news}
«Сьогодні вночі, 13 червня, ворог здійснив чергову атаку на Київ. Попередньо, падіння уламків зафіксовано у 4 районах столиці», - йдеться в повідомленні.
Зокрема, рятувальники ліквідовували пожежу на балконі 5-го поверху 16-поверхового житлового будинку. Тут було травмовано двох людей (отруєння продуктами горіння), від госпіталізації вони відмовилися. Крім того, врятовано та виведено на безпечну відстань одну особу.
За іншою адресою, у 25-поверховому житловому будинку на рівні останнього поверху сталося пошкодження фасаду будівлі без горіння. До прибуття рятувальників на місці було виявлено двох потерпілих з осколковими пораненнями, їх госпіталізовано до медичного закладу.
«Ще за однією адресою сталося загоряння в 1-поверховій недіючій будівлі з розповсюдженням на дах на загальній площі 20 кв. м. Пожежу вогнеборці оперативно ліквідували», - інформують у ДСНС.
Крім того, рятувальники ліквідовували займання уламків на зеленій зоні прибудинкової території.
Читайте також: Міністр оборони України анонсував реформу роботи військкоматів
За даними ДСНС, на місці надзвичайних подій було залучено 95 рятувальників та 19 одиниць техніки.