РДК кличуть вагнерівців перейти на їхній бік і разом піти на Москву
23 серпня в авіакатастрофі розбився Євгєній Пригожин. У РДК вирішили скористатися моментом і звернулися до вагнерівців. Їх закликають долучитися та разом рушити на Москву.
Військові, котрі входять до Російського добровольчого корпусу, звернулися до бійців ПВК "Вагнера". Зокрема до тих, для яких "слова вірність і честь ще мають сенс і значення".
Судячи з усього, вчора було цинічно страчено ваших командирів і батька-засновника. Те, що їх убили за розпорядженням представників вищого ешелону влади Росії, очевидно кожному, – наголошують у РДК.
Відтак, вони пропонують найманцям зробити вибір:
- стати в стійло міноборони Росії, щоб служити вбивцям їхніх же командирів;
- зберегти свою честь і помститися їхнім катам, але для цього їм слід перейти на бік України.
– закликають бійці.
Власне, бійці Пригожина були максимально близькими до Москви. Але їхній так званий "марш справедливості" завернули. Тоді йшлося про буцімто переговори між "кухарем Путіна" та Лукашенком. Мовляв, останній переконав не робити дурниць. Після цього найманців перекинули до Білорусі.
Читайте також: Удар по Чернігову: влада підтвердила, що є загиблі
Вони також гарантують безпеку та гідні умови тим, хто добровільно перейде на бік України. Це пообіцяли ЗСУ та Міноборони нашої держави.