Росія завозить на тимчасово окуповані українські території своїх представників влади, а колаборантів відправляє у Сибір
13 ноя, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 1 767 Переглядів

Росія завозить на тимчасово окуповані українські території своїх представників влади, а колаборантів відправляє у Сибір

Росіяни не змогли знайти достатню кількість колаборантів серед українців, щоб створити свою "окупаційну владу" на місцях. Тому Кремлю доводиться привозити "своїх людей" на керівні посади в окуповані міста.

Водночас ті особи, які погодилися на співпрацю з РФ, не мають достатньо знань і досвіду для роботи в "нових адміністраціях". Відтак, росіяни організували колаборантам навчання у Сибіру.Замість колаборантів на ТОТ звозять "своїх" спеціалістів.

Розгортання мережі російських окупаційних адміністрацій вимагає наявності навчених кадрів. Відтак на тимчасово окупованих українських територіях місцевих колаборантів відправляють у Сибір навчатися.

Замість них росіяни завозять своїх спеціалістів, які працювали в секторі державного та місцевого управління. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

У ЦНС зазначають, - попри те, що росіянам не вдалось залучитись підтримкою більшості громадян України, які працювали в секторі державного та місцевого управління, їм доводиться завозити спеціалістів з території РФ.

Ті ж колаборанти, які зголосилися працювати у загарбницьких псевдоадміністраціях, здебільшого не мають відповідної освіти або займали найнижчі посади в цьому секторі.

Саме тому російські куратори колаборантів із тимчасово захопленої території Донецької області організували їм навчання у Сибіру. Навчатимуть управлінців у Красноярському краї Росії, а саме – в Інституті державного та муніципального управління при правлінні Красноярського краю.

"Це звична для РФ практика ще з СРСР – відправляти на навчання у досить віддалені від регіону проживання населені пункти. Таким чином Кремль закладає передумови для подальшого витіснення місцевих колаборантів російськими "спеціалістами", а їх натомість відрядить у глиб російських територій для більш надійної асиміляції", – зауважили у нацспротиві.

Центр національного спротиву закликає громадян на ТОТ повідомляти про будь-які дії російських окупаційних адміністрацій.

До того ж низка успішних ударів по тилах ворога та успішні диверсійно-розвідувальні вилазки Сил оборони України вздовж Дніпра різко знизили морально-психологічний стан ворожих військ.

Усе через те, що найбільш боєздатні підрозділи окупанти стягнули на Запорізьку ділянку фронту, а вздовж Дніпра залишила резервні сили. Почастішали випадки втечі та залишення позицій.

Проте дезертири також становлять загрозу для цивільного населення, оскільки вони озброєні та позбавлені, будь-яких моральних принципів та обмежень.

Читайте також: Псевдовибори на окупованих територіях України. З'явилося відео, як росіяни змушують українців голосувати

Солдати та офіцери окупаційних військ вчиняють злочини, викрадають людей заради заволодіння їх матеріальними цінностями та гвалтують жінок, в тому числі неповнолітніх.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: ukrayina.pl

Росіяни зупиняють людей на окупованій території та перевіряють їх телефони на предмет українського контенту
В УкраЇні

Росіяни зупиняють людей на окупованій території

На окупованій частині Запорізької та Херсонської областей людину можуть зупинити на вулиці та...

Псевдовибори на окупованих територіях України. З'явилося відео, як росіяни змушують українців голосувати
В УкраЇні / Відео

Псевдовибори на окупованих територіях України.

Росія проводить псевдовибори на окупованих територіях України...

Завдяки чат-боту СБУ знищено кількох російських генералів
В УкраЇні

Завдяки чат-боту СБУ знищено кількох російських

СБУ через чат-бот отримала понад 100 тисяч звернень від українців про ворожі війська, техніку та ДРГ...

Авторизация