Вступ України в ЄС коштуватиме мільярди євро
12 дек, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 861 Переглядів

Вступ України в ЄС коштуватиме мільярди євро

Повноправне членство України в ЄС стане європейському бюджету в €130-190 млрд, які потрібно буде виділити з поточного багаторічного плану блоку.

Більша частина цієї суми піде на сільськогосподарські субсидії, свідчать розрахунки аналітиків Інституту німецької економіки."У разі приєднання Україна матиме право на значні фінансові ресурси ЄС. Рівень фінансування визначатиметься площею орних земель та чисельністю населення. Як густонаселена, не дуже заможна та сільськогосподарська країна,

Україна матиме право на 70-90 мільярдів євро на сільськогосподарські субсидії. Ще 50-90 мільярдів євро підуть на політику згуртованості", - йдеться у звіті.

Німецькі аналітики пропонують реорганізувати бюджет ЄС на 2021-2027 роки, щоб підготуватися до реформ.

"Лише у такий спосіб політичне рішення тісніше прив'язати Україну до себе перспективою вступу може викликати довіру", - пишуть вони.

Якщо європейська політика згуртованості перейде до моделі концентрації, де витрати на згуртованість обмежуються біднішими державами-членами, близько €140 млрд будуть доступними протягом семирічного періоду.

"Перерозподіл політики згуртованості зробить значний внесок у покриття витрат України на вступ до ЄС. Країна ще довго залишатиметься за рамками політики вирівнювання ЄС.

Завданням української влади в таких умовах є максимально можливе скорочення перехідного періоду до повного поширення механізмів територіального вирівнювання ЄС на Україну.

Читайте також: Україна запросила у США винищувачі F-18 та ударні гелікоптери

Крім того, цілей вступу України до ЄС і НАТО потрібно досягати паралельно, не підміняючи одну одною", - сказано в повідомленні.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: uapress.kyiv.ua

Вступ України до ЄС відбуватиметься дуже повільно – євродепутат назвав причину
В УкраЇні

Вступ України до ЄС відбуватиметься дуже повільно

Європейський політик пояснив, з якими перешкодами може зіткнутися Україна на шляху при вступі до ЄС....

В Україні швидко дорожчає долар
В УкраЇні

В Україні швидко дорожчає долар

У Національному банку України (НБУ) встановили офіційний курс валют на 25 серпня...

На Україну чекає найбільше в історії падіння ВВП
В УкраЇні

На Україну чекає найбільше в історії падіння ВВП

Падіння економіки України у 2022 році буде найбільшим за всю історію країни....

Авторизация