Російські добровольці оголосили втрати армії РФ під час боїв у Курській і Бєлгородській областях
20 мар, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 161 Переглядів

Російські добровольці оголосили втрати армії РФ під час боїв у Курській і Бєлгородській областях

Найбільшої шкоди зазнав імідж Путіна як фігури, заявили в "Сибірському батальйоні"

Армія країни-агресора Росії під час боїв із легіоном "Свобода Росії", "Російським добровольчим корпусом" та "Сибірським батальйоном" у Курській і Бєлгородській областях втратила 613 військовослужбовців. Про це російські добровольці повідомили 18 березня в Telegram.



Ще 829 російських військових поранили, а 27 – узяли в полон, ідеться в повідомленні. Дані про втрати стосуються операції добровольців із 12-го до 18 березня.

У СБ також опублікували список знищеної техніки армії окупанта. У ньому вказано:

сім танків;
20 БМП;
шість гаубиць Д-30;
чотири БТР;
чотири міномети;
дві протитанкові гармати МТ-12 "Рапіра";
дві самохідні гаубиці 2С19 "Мста-С";
два безпілотники Zala;
система залпового вогню БМ-21 "Град";
протитанковий гранатомет;
відеотепловізійний комплекс "Муром";
станція радіоелектронної боротьби;
ретранслятор;
два броньовані автомобілі;
два екскаватори;
57 одиниць різної автомобільної техніки.

Добровольці зазначали, що ще кілька одиниць техніки вивели з ладу, зокрема РЕБ, кілька танків, БМП, установку "Град" і гаубицю "Гвоздика".

"Але найбільшої шкоди зазнав імідж [президента РФ Володимира] Путіна як фігури, яка нібито може зберігати під контролем ситуацію у країні", – додали в "Сибірському батальйоні".

"Результаты нескольких дней ограниченной военной операции на территории Белгородской и Курской областей против путинских войск.

Противник понес огромные потери в живой силе и технике.

Но наибольший ущерб получил имидж путина как фигуры, которая якобы может сохранять под контролем ситуацию в стране.
Путин привел войну в Россию. Российские города пылают, путинская военная машина превращена в пепел. А самое главное то, что путин пожирает жизни людей - исключительно во имя сохранения своей власти.

Не менее важно, что в результате «выборов» фактически уничтожен имидж российского диктатора для КНР и стран «глобального Юга». О реакции цивилизованного мирового сообщества и говорить не приходиться: лидеры ведущих мировых стран еще до начала голосования расценивали эти выборы как фарс.

Мы призываем всех россиян присоединяться к нам, чтобы быстрее закончить тот ужас, в который путин превратил жизнь в России. Вместе мы вернем мир в нашу страну!"

2023 року РДК і легіон "Свобода Росії" кілька разів проникали на територію РФ і здійснювали рейди в Бєлгородську область. Вони закликали росіян приєднуватися для боротьби із чинним режимом. У легіоні розповідали, що хочуть створити в Бєлгородській області демілітаризовану зону, звідки РФ не зможе обстрілювати Україну.

12 березня 2024 року РДК, "Свобода Росії" й "Сибірський батальйон" розпочали чергову операцію на території РФ. Вони увійшли в Курську й Бєлгородську область. Легіон "Свобода Росії" заявив, що під час прориву в Курську область використав танки. За даними російського опозиціонера Іллі Пономарьова, це перший рейд, організований РДК і "Свободою Росії" разом із "Сибірським батальйоном", одразу трьома групами.

Вони кілька разів оголошували про припинення вогню, щоб населення змогло евакуюватися.

Читайте також: Легіон "Свобода Росії" заявив про взяття під контроль Тьоткіно в Курській області (ВІДЕО)

Боєць легіону "Свобода Росії" Олексій Барановський казав, що нинішнє перебування російських добровольців у Бєлгородській і Курській областях – це лише "перший акт п'єси".скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: gordonua.com

Легіон
В УкраЇні / Відео

Легіон "Свобода Росії" заявив про взяття під

Добровольці російських підрозділів стверджують, що ведуть бої за Тьоткіно і контролюють це селище в...

Легіон
В УкраЇні

Легіон "Свобода Росії" після рейду до

Легіон "Свобода Росії" заявив, що добу провів у Бєлгородській області й виконав усі завдання без...

На півдні ЗСУ знищили склади окупантів
В УкраЇні

На півдні ЗСУ знищили склади окупантів

Збройні сили України на півдні країни знищили ворожі РСЗВ Град та протитанковий ракетний комплекс,...

Авторизация