Чи потрібно Україні мобілізувати ще 500 000 людей: відповідь Сирського
30 мар, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 333 Переглядів

Чи потрібно Україні мобілізувати ще 500 000 людей: відповідь Сирського

Олександр Сирський зазначив, що після перегляду внутрішніх ресурсів цифра щодо мобілізації в 500 000 людей суттєво зменшилася.

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що вже немає потреби у мобілізації 500 тисяч людей. Про це він сказав в інтерв’ю «Укрінформу».«Ми очікуємо, що у нас буде достатньо людей, здатних захищати Батьківщину. Йдеться не лише про мобілізованих, але й про добровольців. Треба зважати на те, що люди – не роботи. Вони виснажуються, фізично й психологічно, особливо в умовах бойових дій», – повідомив він.

Сирський зазначив, що зараз триває перегляд чисельності певних частин, які не беруть участь у бойових діях на підставі аудиту їхньої діяльності – це дозволило звільнити тисячі військовослужбовців та направити їх до бойових частин.

«Але й при цьому необхідно утримуватися від крайнощів. У всіх арміях світу є особовий склад, який не бере участі у бойових діях, але забезпечує бойові підрозділи. Це не менш важлива частина роботи.

Та війна, яку ми вимушені вести проти російських загарбників, – це війна на виснаження, війна логістики. Тож значення ефективності тилових підрозділів не можна недооцінювати.

Йдеться про систему забезпечення військ продовольством і боєприпасами, про ремонтні підрозділи, про медичні заклади та про багато іншого. Ці люди роблять свій внесок у ефективність бойових дій», – зазначив Головнокомандувач.

Він також нагадав, що мобілізовані не одразу потрапляють на фронт (за винятком осіб із бойовим досвідом) – вони прибувають до навчальних військових частин та центрів. «Кількість людей, які проходять таке навчання, на лютий поточного року становила 84 відсотки від загальної кількості мобілізованих.

Читайте також: Як Україні отримати перевагу над нескінченим потоком гарматного м

Лише після такого навчання їх можуть спрямовувати на доукомплектування військових частин для відновлення їхньої боєздатності», – сказав Сирський.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: sud.ua

Сирський назвав Харків фатальним містом для окупантів
В УкраЇні / Топ новини

Сирський назвав Харків фатальним містом для

Сирський каже, що ЗСУ не ігнорують заяви рф про можливий наступ на Харків...

Головнокомандувач Сирський заявив про переформатування деяких угруповань військ
В УкраЇні

Головнокомандувач Сирський заявив про

За словами Сирського, один із пріоритетів – налагодження процесу ротацій особового складу бойових...

В Україні є два типи повісток: який із них означає відправлення на фронт
В УкраЇні

В Україні є два типи повісток: який із них

В України триває загальна мобілізація населення, під час якої військовозобов'язаним громадянам...

Авторизация