Мобілізація по-новому: як тепер мають вручати повістки
12 апр, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 233 Переглядів

Мобілізація по-новому: як тепер мають вручати повістки

Верховна Рада ухвалила в цілому закон про мобілізацію. Варто розуміти, як тепер мають вручати повістки.

Нагадаємо, Верховна Рада 11 квітня ухвалила в другому читанні законопроєкт про мобілізацію. За відповідне рішення проголосували 283 народних обранців.Дивіться також У Верховній раді відповіли, чи залишилися ще механізми блокування закону про мобілізацію

Як тепер мають вручати повістки

Просто дати папірець людині посеред вулиці не можна. У повістці обовʼязково мають бути вказані мета виклику, місце, день та час явки військовозобовʼязаного до ТЦК.

Та людина, якій вручають повістку, може вимагати від представників територіального центру комплектування назвати їхні прізвища, ім'я та по батькові, посаду, а також показати службові посвідчення, і вони зобов'язані виконати цю вимогу.

Крім цього, закон запроваджує фото- та відеофіксацію перевірки документів та вручення повістки, але ці вимоги набирають чинності через 3 місяці після опублікування закону.

Після вручення повістки військовозобов'язаному, він може не прийти до ТЦК тільки з поважних причин. І це треба буде підтвердити документально.

Так, не з'явитися в ТЦК йому можуть перешкодити хвороба, непереборні обставини на кшталт стихійного лиха чи ракетного удару. Проте, де взяти довідку про стихійне лихо або обстріл, – достеменно не відомо.

Й радше за все, поважність цих обставин у ТЦК вирішуватимуть вже особисто з кожним військовозобовʼязаним. Це одна поважна причина неявки – смерть близького родича.

Читайте також: Віталій Кличко допускає повторний наступ окупантів на Київ

Однак, що б не завадило людині прийти до територіального центру комплектування, вона має якнайшвидше (але не пізніше, як за 3 доби після вказаних у повістці дати й часу) зв'язатися із центром комплектування, повідомити про все й прийти туди протягом тижня.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: 24tv.ua

Військовий облік в 2023 році: які реквізити мають бути в повістці
В УкраЇні

Військовий облік в 2023 році: які реквізити мають

В Україні набув чинності новий порядок військового обліку призовників, військовозобов’язаних та...

Як правильно вручати повістки військовозобов’язаним: пояснення ТЦК
В УкраЇні

Як правильно вручати повістки

У рамках загальної мобілізації в Україні тривають спеціальні заходи, зокрема, призов...

Вручення повісток в Україні: які дані обов'язково мають бути в документі
В УкраЇні

Вручення повісток в Україні: які дані обов'язково

Повістки в Україні під час загальної мобілізації дійсні тільки тоді, коли правильно оформленні та...

Авторизация