Симптоми серцевого нападу у жінок
06 фев, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 64 Переглядів

Симптоми серцевого нападу у жінок

Багато людей не знають, що симптоми серцевого нападу у жінок відрізняються від симптомів у чоловіків.

Або що деякі фактори ризику серцевих захворювань більші у жінок.

Загалом за останні 30 років рівень смертності від серцево-судинних захворювань знизився, але більше це стосується чоловіків. Серед жінок хвороба серця є причиною кожної третьої смерті, приблизно одна смерть щохвилини.

Багато мільйонів жінок із захворюваннями серця не знають про це. 64 відсотки людей, які померли від ішемічної хвороби серця, не мали попередніх симптомів. Ця найпоширеніша форма серцевого захворювання спричинена накопиченням артерій, що живлять серце, і може призвести до інфаркту та інсульту.

Телебачення та фільми навчили нас очікувати, що серцевий напад спричинить стискаючий біль у грудях або опускання до колін. У жінок це може бути набагато менш драматичним.Жінки частіше відчувають неприємний тиск, здавлювання або переповненість у грудях. Дослідники вважають, що це може бути пов’язано з тим, що у жінок частіше закупорюються дрібні артерії, які постачають кров до серця, а не тільки основні артерії.

Інші ознаки серцевого нападу у жінок: задишка, біль у нижній частині грудей або верхній частині живота, нудота або блювота, запаморочення, біль у щелепі або спині та втома, легко прийняти або відкинути як грип, кислотний рефлюкс або старіння.

Жіночі симптоми можуть не схожі на ті, що зазвичай пов’язані з серцевим нападом. Але важливо негайно звернутися за допомогою, якщо ви відчуваєте їх або думаєте, що у вас серцевий напад. Очікування може завдати ще більшої шкоди серцю.

Деякі фактори ризику серцевих захворювань є спадковими. Жінки частіше страждають від метаболічного синдрому, поєднання абдомінального жиру, високого кров’яного тиску, високого рівня цукру в крові та високих тригліцеридів. Жіночі серця також більше страждають від психічного стресу та депресії, а куріння є більшим фактором ризику для жінок, ніж для чоловіків, особливо в поєднанні з оральними контрацептивами.

Але багатьма іншими факторами ризику серцево-судинних захворювань можна керувати, наприклад, ожирінням, холестерином, високим кров’яним тиском і гіподинамією. Гарне місце для початку — це знати ризик серцевих захворювань. Тоді почніть формувати здорові звички.

По-перше, ставте на перше місце своє здоров’я. Це включає достатню кількість якісного сну, зменшення стресу, який може пошкодити стінки артерій, правильне харчування та фізичні вправи.

Далі ставте реалістичні цілі. Якщо ви зараз не тренуєтеся, почніть із 30-хвилинної прогулянки. Потім збільшуйте частоту, тривалість та інтенсивність. Якщо вам потрібна допомога, щоб кинути палити, поговоріть зі своїм лікарем. Існує багато ресурсів, які допоможуть.

Читайте також: Вчені пояснюють, чи може вітамін D знизити ризик меланоми

Нарешті знайдіть свою мотивацію. Зниження ризику серцево-судинних захворювань саме по собі, мабуть, недостатня причина для вас, щоб змінитися, тому подумайте про те, щоб якось винагородити себе за досягнення цілей щодо здоров’я серця.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: newsyou.info

Чому в людини може раптово зупинитися серце
Здоров'я та краса

Чому в людини може раптово зупинитися серце

Кардіолог, терапевт, лікар ультразвукової діагностики Ольга Козлова розповіла про причини раптової...

Лікар назвав найнебезпечніший для жінок тип жировідкладення на фігурі
Здоров'я та краса

Лікар назвав найнебезпечніший для жінок тип

Жировідкладення на фігурі жінок може відбуватися за чоловічим типом – при цьому скупчення жирової...

Важкі вправи знижують ризик інсульту на 70%
Здоров'я та краса

Важкі вправи знижують ризик інсульту на 70%

Дослідження американських вчених, опубліковане в журналі спортивної медицини, показало, що підняття...

Авторизация