Як часто потрібно міняти зубну пасту: ви точно такого не знали
11 сен, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 350 Переглядів

Як часто потрібно міняти зубну пасту: ви точно такого не знали

Збільшення кількості зубної пасти ніяк не впливає на те, що в підсумку зуби будуть чистішими. Про це розповіли лікарі-стоматологи, інформує Ukr.Media.

У рекламі ми звикли бачити, як щасливі люди видавлюють жирну смужку за розміром зубної щітки. Для виробників такий підхід вигідний, оскільки паста швидше закінчиться, а споживач раніше купить новий тюбик. Але, з медичної точки зору, видавлювати таку велику кількість зубної пасти на одне використання нема потреби. Більш того, дуже велика кількість пасти занадто сильно розм'якшує щітку і може зробити процес, навпаки, менш ефективним, пояснили експерти.За словами лікарів, оптимальною буде кількість розміром з горошину або приблизно третина від того обсягу, який ми бачимо в рекламі.

Значення матиме склад і якість зубної пасти. За відсутності серйозних стоматологічних проблем можна користуватися практично будь-якою. Але уникайте занадто дешевих варіантів. Дуже часто в них міститься карбонат кальцію. Це недорогий і дуже грубий абразив, який може подряпати емаль. Краще обирати пасту середнього цінового сегмента і вивчати склад перед покупкою, додали фахівці.

Стоматологи зазначили, що будь-якою зубною пастою не слід користуватися довго. Її треба міняти, коли тюбик добігає кінця. У середньому одній людині стандартної упаковки вистачає приблизно на один-півтора місяця. Причому змінювати треба не тільки склад, а й марку зубної пасти. Інакше відбувається звикання, і вона просто перестає ефективно діяти.

Читайте також: Стоматолог розповів, як часто потрібно міняти зубну щітку

Якщо ви користуєтеся зубною пастою з активними компонентами, наприклад, відбілювальною, антибактеріальною тощо, то її рекомендується чергувати з нейтральною. Тобто не чистити зуби щодня пастою з активними компонентами, а користуватися нею приблизно два-три рази на тиждень. У такому разі краще відразу купити два тюбики і поміняти пасту, коли вони закінчаться, резюмували стоматологи.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: ukr.media

Як позбутись неприємного запаху з рота
Здоров'я та краса

Як позбутись неприємного запаху з рота

Неприємний запах з рота може мати безліч причин....

Комаровський розповів, які ліки не можна давати дітям
Здоров'я та краса

Комаровський розповів, які ліки не можна давати

Лікувати дітей часто може бути складно, адже вони не хочуть приймати ліки, дотримуватися вказівок...

Стоматолог розповів, як часто потрібно міняти зубну щітку
Здоров'я та краса

Стоматолог розповів, як часто потрібно міняти

Зовнішній вигляд зубної щітки може бути дуже оманливим....

Авторизация