Три неіснуючі хвороби, які часто діагностують в Україні
28 сен, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 339 Переглядів

Три неіснуючі хвороби, які часто діагностують в Україні

Не усі лікарі мають час і бажання навчатися під час практики. Це призводить до того, що вони діагностують міфічні хвороби, яких немає у міжнародній класифікації

Вегетососудіста дістонія

Через різноманітність симптомів, які вкладаються в це "захворювання", діагноз ставлять за будь-якої зручної нагоди. Це прискорене серцебиття, слабкість, втрата апетиту, підвищена стомлюваність, головний біль, пітливість.

Насправді людина може мати психічні розлади – депресію, панічні атаки, тривожний розлад. Причиною симптомів можуть бути залізодефіцитна анемія, гіпотиреоз, аритмія, гіпертонія, синдром хронічної втоми, вірусні інфекції. А деякі симптоми – варіант норми.

Дисбактеріоз

Загадкове "порушення мікрофлори" кишок або шкіри, часто після прийому антибіотиків. В англомовній літературі описують можливість розвитку справжнього дисбактеріозу, який проявляється небезпечною для життя інфекцією, наприклад псевдомембранозний коліт.

Але трапляється він у багато разів рідше, ніж той "дисбактеріоз", який діагностують у нас. Тому якщо лікар виписує вам пробіотики, просто не витрачайте гроші.

Авітаміноз

Діагноз зазвичай ставлять наприкінці зими – на початку весни. До симптомів авітамінозу відносять втому, занепад сил, млявість, низьку працездатність.

Читайте також: Медик пояснив, чому лікарі виписують пацієнтам "фуфломіцини"

Сезонний брак вітамінів – це гіповітаміноз. Якщо людина щодня повноцінно харчується, у раціоні є овочі, фрукти, молочні продукти, м'ясо, то нестачі вітамінів не буде. Інше питання, якщо за симптомами ховається захворювання, яке потребує уваги лікаря, його треба діагностувати та лікувати, і вітаміни тут навряд чи допоможуть.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: 24tv.ua

12 ранніх ознак розсіяного склерозу, які не можна ігнорувати
Здоров'я та краса

12 ранніх ознак розсіяного склерозу, які не можна

Чим раніше виявити хворобу, тим вище шанси...

Дефіцит цих вітамінів призведе до проблем в організмі
Здоров'я та краса

Дефіцит цих вітамінів призведе до проблем в

Раціон з недостатнім вмістом вітамінів і мінералів може бути причиною виникнення деяких хвороб. До...

Педіатр розповіла про небезпечну дитячу хворобу та назвала її симптоми
Здоров'я та краса

Педіатр розповіла про небезпечну дитячу хворобу

Інфекційний мононуклеоз – це вірусна хвороба, її викликає вірус Епштейн-Барра (ВЕБ),...

Авторизация