Не допоможе навіть спорт: сидяча робота значно підвищує ризик смертельного захворювання
05 окт, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 322 Переглядів

Не допоможе навіть спорт: сидяча робота значно підвищує ризик смертельного захворювання

Результати нового дослідження підкреслюють, наскільки поширеними можуть бути наслідки сидячого способу життя, і припускають, що фізичні вправи не захистять нас від цього.

Люди, які багато сидять, частіше схильні до серцевих захворювань, ожиріння, діабету та інших хвороб. Про це вчені знають уже давно.Однак нове дослідження показало кореляцію між сидячим способом життя та розвитком деменції. У тих, хто сидить понад 10 годин на день, ризик розвитку деменції протягом наступних семи років на 8% вищий, ніж у тих, хто сидить менше.

А якщо люди не рухаються по 12 годин на добу, ризик зростає аж на 63%. Пов'язано це, швидше за все, з тим, що без рухів знижується кровопостачання мозку.

Причому спорт не допомагає – якщо тренуватися і сидіти потім по 10 годин, ризик розвитку захворювання залишається. Найкращий спосіб допомогти собі, вважають вчені, – це тільки менше сидіти. Навіть якщо на роботі вам треба багато сидіти за комп'ютером, намагайтеся знаходити можливості рухатися: наприклад, ходити, коли розмовляєте телефоном.

Всесвітня організація охорони здоров'я вважає, що 3,2 мільйона смертей щорічно пов'язані з малорухливим способом життя. Дослідження на 122 тисячах людей показало: що чим нижча кардіореспіраторна витривалість, тобто здатність витримувати тривалі фізичні навантаження, тим вища ймовірність смерті від усіх причин.

Читайте також: Вживання м’яса більше 200 грамів на день підвищує ризик ранньої смертності

Через відсутність руху можуть розвиватися серцево-судинні захворювання та виникати ракові пухлини. До того ж виникають суб'єктивні відчуття в реальному часі – спина болить і шия затікає.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: 24tv.ua

Названа щоденна звичка, яка знижує ризик серцевих захворювань
Здоров'я та краса

Названа щоденна звичка, яка знижує ризик серцевих

Серцева недостатність вражає в середньому понад 26 млн осіб....

Названий спосіб знизити ризик захворювань серця без ліків
Здоров'я та краса

Названий спосіб знизити ризик захворювань серця

Вчені виявили спосіб, який допомагає у рази знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань у...

Вчені розповіли, як знизити ризик появи небезпечного захворювання мозку
Здоров'я та краса

Вчені розповіли, як знизити ризик появи

Хвороба Альцгеймера є важким захворюванням мозку і це найпоширеніша форма деменції....

Авторизация