Фахівці розповіли, чим харчуватися у свята, щоб зберегти фігуру
26 дек, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 582 Переглядів

Фахівці розповіли, чим харчуватися у свята, щоб зберегти фігуру

Згідно з останніми дослідженнями, проведеними вченими, настання свят не обов'язково має стати часом розриву між смачними, але шкідливими продуктами та обмеженим бюджетом. Можна насолоджуватися святами, дотримуючись балансу між корисним і доступним, пропонують вчені.

Про це пише ScienceAlert.Напередодні святкового сезону важливо звернути увагу на передсвяткові перекуси, що містять високий рівень білка та клітковини. Ці компоненти допомагають утримувати відчуття ситості, що знижує ймовірність переїдання згодом.

Невеликі порції горіхів, йогурту або овочів з хумусом можуть бути чудовим передсвятковим перекушуванням, зберігаючи відчуття ситості.

Щодо алкогольних напоїв важливо звернути увагу на помірність та гідратацію. Низьковуглеводні варіанти алкоголю можуть виявитися не такими корисними, як здається, оскільки вони часто містять той самий рівень вуглеводів, що й звичайні напої. Помірне вживання та увага до гідратації є ключовими аспектами.

Також варто зазначити, що турбота про здорове харчування напередодні свят не обов'язково обернеться великими витратами. Дотримання дієтичних рекомендацій може виявитися дешевшим, ніж купівля перероблених продуктів та алкоголю.

Віддача переваги свіжим сезонним продуктам, таким як морепродукти та салати, допоможе не лише зберегти здоров'я, а й урізноманітнити новорічний стіл.

Планування також відіграє важливу роль. Детальний план харчування та список покупок допоможуть уникнути імпульсивних рішень при покупках та забезпечать оптимальне співвідношення ціни та якості. Не варто пропускати сніданок напередодні свята, оскільки ситний сніданок, багатий на білок, допоможе контролювати апетит протягом дня.

Дотримуючись цих рекомендацій, можна насолоджуватися святами, почуваючи себе здоровими та щасливими, не перевантажуючи організм та гаманець.

Читайте також: Вчені розвіяли головний міф про причини зайвої ваги

Вчені підкреслюють, що більш продуктивною та безпечною є помірна насолода святами з розумним підходом, який приносить користь здоров'ю та бюджету.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: vazhno.hyser.com.ua

Що роботи коли сильно переїли: поради лікаря
Здоров'я та краса

Що роботи коли сильно переїли: поради лікаря

Іноді ми не в змозі відмовитися від смачної їжі, і в результаті переїдаємо. Це може призвести до...

10 суперпродуктів, які чоловіки повинні їсти щодня
Здоров'я та краса

10 суперпродуктів, які чоловіки повинні їсти щодня

Ці продукти зменшують ризик серцевих захворювань та інших хвороб, поширених серед чоловіків....

Ці шкідливі звички руйнують шанси схуднути та отримати струнке тіло
Здоров'я та краса

Ці шкідливі звички руйнують шанси схуднути та

Якщо ви хочете схуднути, важливо бути в курсі правильних кроків, які допоможуть, щоб ваги рухалися...

Авторизация