Чи справді розчинна кава менш корисна: дієтолог приголомшив результатами
13 мар, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 709 Переглядів

Чи справді розчинна кава менш корисна: дієтолог приголомшив результатами

Серед досвідчених кавоманів розчинна кава має сумнівну репутацію. Та чи дійсно вона шкідливіша за заварну? Дієтолог приголомшив відповіддю.

Багато людей вважають розчинну каву неповноцінним замінником меленої кави або кави у зернах. Така асоціація насамперед криється в "незвичайній" формі продукту. Однак методи отримання розчинної кави (агломерація чи ліофізація) не чинять жодного негативного впливу на організм людини.А деякі останні дослідження показали, що певною мірою розчинна кава може бути навіть кращим продуктом, ніж заварна. Про висновки вчених розповів у своєму професійному блозі клінічний дієтолог Матеуш Дурбас. Як зазначив фахівець, результати досліджень показали, що розчинна кава характеризується більшим вмістом поліфенольних сполук (антиоксидантів), тому має найвищу антиоксидантну властивість серед інших видів кави.

На цьому дієтолог не зупинився. Матеуш пояснив, що нове дослідження в цій області чітко показує, що саме розчинна кава (порівнюючи із заварною) містить мінімальну кількість кахвеолу та кафестолу. Це так звані дитерпени, які сприяють підвищенню загального холестерину, особливо "поганого" холестерину.

Читайте також: Дієтолог назвала найкорисніший та найшкідливіший види кави

Дієтолог впевнений, що ці дослідження дозволяють зробити висновок, що вживання розчинної кави корисніше для організму, ніж завареної. Також варто додати, що в разі вживання цього напою шкідливими є саме інгредієнти, які ми додаємо, а не кава (надмірна кількість цукру, ароматизовані сиропи, порошкоподібне молоко тощо).скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: novosti24.kiev.ua

Кому не можна пити розчинну каву: перевірте, чи є ви в цьому списку
Здоров'я та краса

Кому не можна пити розчинну каву: перевірте, чи є

Чим шкідлива розчинна кава та кому її не можна пити, щоб не нашкодити здоров'ю....

Дієтолог назвала найкорисніший та найшкідливіший види кави
Здоров'я та краса

Дієтолог назвала найкорисніший та найшкідливіший

Асортимент кавових напоїв вражає різноманітністю....

Від яких хвороб захищає кава
Здоров'я та краса

Від яких хвороб захищає кава

Думки щодо вживання кави різні - хтось вважає її наркотиком, а хтось жити не може без ранкової...

Авторизация