Як ви самостійно, кожен день, скорочуєте собі життя
13 мар, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 108 Переглядів

Як ви самостійно, кожен день, скорочуєте собі життя

Продукт, що продовжує життя на 20-30 років, це вода.

"Ми старіємо від поганої води": Як ви самостійно, кожен день, скорочуєте собі життя. Продукт, що продовжує життя на 20-30 років, це вода.Різні дослідження вважають, що саме якісна вода просто кардинально збільшувала тривалість життя людей в історії. Поки люди не отримали доступу до чистої води — їхнє життя було на 20-30 років коротшим. Від брудної води відмовляв організм — як машина, якщо заливати поганий бензин, інформує Ukr.Media.

І як завжди, більшість людей просто не може оцінити, зрозуміти і прийняти для себе важливість якості води. Від людей приховують, що вони хворіють та старіють — бо п'ють погану, брудну, мертву воду. У дослідженнях 2022 року, зокрема кремній, що міститься в поганій воді, названий головним винуватцем системного запалення в організмі та скорочення життя населення.

Людина — це, за великим рахунком, посудина з водою. Точніше багато маленьких посудин. Усі людські клітини організму заповнені водою. Без води нема самого життя. Навіть Ісус христив водою та Святим Духом. І ось перший простий висновок, який чомусь багато хто просто не може зрозуміти: Дуже важливо чи наповнена ваша посудина чистою свіжою водою або наповнена тухлою водою з токсинами.

Вода в наших клітинах не повинна застоюватися і повинна оновлюватися — тому потрібно споживати щонайменше 2-3 літри чистої води на день. Тоді ця вода оновиться у наших клітинах і вимиває всі токсини і зруйновані частини з клітини — клітини служать довше, отже, і сам організм. Якщо ж ви не питимете — то вода у ваших клітинах буде тухнути, гнити і наповняться токсинами. Механізм трохи складніший — але це просте пояснення.

Щоб не плутатися із розрахунками, ось як можна робити. Випивати 2 склянки води після пробудження і по 2 склянки перед кожним прийманням їжі — от і виходить щонайменше 2 літри. Чай, кава, суп, бульйон не підійдуть — тому що організму все одно доведеться це очищати, тому що кліткам потрібна тільки чиста вода, питимете брудну з цукром і чайним ароматизатором її все одно доведеться очищати — нирки вироблятимуть свій ресурс. Тому вода має бути максимально чистою, щоб стати максимально доступною — брудну воду організм не пустить у клітини і посадить нирки її очищаючи.

Беріть приклад із тварин — жодна кішка не питиме ні чай ні лимонад — тільки чисту воду, це в них говорить інстинкт виживання, який люди в собі заглушили.

Краще якби ви не використовували водопровідну воду — а пили артезіанську та додатково фільтровану.

Хлор у водопровідній воді також забруднює її і вашим ниркам доведеться очищати ще й хлор!

Категорично не можна нагрівати воду в пластикових пляшках та користуватися пластиковими електричними чайниками. Дешевий пластик чайників містить меламін, заборонений у багатьох країнах світу.

У 2007 році 2200 собак і 1950 кішок у США загинули через відмову нирок. Причиною стало вживання корму, що містить меламін.

При нагріванні такого дешевого пластикового посуду меланін у величезних кількостях потрапляє до організму. Він токсичний і найчастіше нирки просто не справляються. Але навіть високоякісний пластик містить частинки мікропластику — який при нагріванні відокремлюється інтенсивніше і осідає у вашому організмі.

Просте правило — ніякого пластика в будинку тільки глина, сталь, скло та дерево.

Подивіться всередину чайника — якщо там вся емаль зруйнована і прогоріла, то разом з кип'яченою водою в організм потрапляють не тільки важкі метали з відкритої іржі — а й токсичні речовини та продукти розпаду самої емалі.

Як вибрати чайник? Тут все дуже просто — чайник має бути литий і сталевий, чим важче, тим краще. Можна подивитися якість сталі — чим вища марка, тим менша взаємодія з водою. Можна, в принципі, і емальовані — але емаль обов'язково пошкодиться. Головне чайники не перегрівати та не кип'ятити порожніми. З електричних є добрі скляні, де склом покрито навіть дно.

Воду в чайник заливайте чи артезіанську, чи фільтровану. Просто з під крана не можна. Той осад від водопровідної води, який ви бачите в чайнику — такий же осад залишається і на тканинах вашого організму!

Читайте також: Помилка під час відвідин туалету, виявилася згубною для здоров'я

А тепер найголовніша конспірологічна частина. Якщо з дитинства людину забезпечити чистою водою, якщо її нирки не будуть роками безперервно працювати намагаючись очистити все сміття, то ймовірно людина здатна прожити не тільки наукову планку в 120 років, а й досягти біблійних значень тривалості життя. Тільки багатьом силам цього не хочеться. Як сказав один письменник: людина повинна жити рівно стільки, щоб померти рівно тоді, коли вона тільки-но почала щось усвідомити.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: ukr.media

Виявляється, багато людей неправильно солять їжу, чим шкодять здоров'ю
Здоров'я та краса
Китайці назвали чай, який продовжує життя
Здоров'я та краса

Китайці назвали чай, який продовжує життя

У дослідженні взяли участь 100 тисяч людей...

Вчені визначили, скільки максимально років може прожити людина
Здоров'я та краса

Вчені визначили, скільки максимально років може

Нове дослідження вчених показує, що люди можуть жити 120-150 років, але не більше ніж цей рівень...

Авторизация