Незабаром температура на більшій частині Землі стане непридатною для людини
27 авг, 2022 0 КОМЕНТАРІЇВ 490 Переглядів

Незабаром температура на більшій частині Землі стане непридатною для людини

Останні десятиліття вчені постійно попереджають про необхідність зниження парникових газів і гальмування глобального потепління — інакше Земля стане непридатною для життя людини набагато раніше, ніж ми розраховуємо, пише Science Alert.

Останні прогнози вчених дуже невтішні для людства — планета нагрівається і вже до кінця століття у більшості регіонів температура стане небезпечно високою. За даними синоптиків, небезпечно спекотно більшу частину днів на рік буде в Індії, Австралії та країнах Африки на південь від Сахари.

Але не варто думати, що різкі кліматичні зміни стосуватимуться лише цих регіонів — ми їх відчуємо. Наприклад, у Чикаго, за прогнозами вчених, до кінця століття відбудеться 16-кратне збільшення небезпечної спеки.

І цей, описаний вище сценарій, загрожує планеті, навіть якщо ми зможемо обмежити глобальне потепління на рівні 2°C. На думку кліматологів, шанси на те, що людству вдасться стримати глобальне потепління на рівні до 1,5°C, становить лише 0,1%.

Вчені вважають, що необхідних кроків потрібно робити вже зараз — утримання кожної частки градуса глобального потепління рятуватиме життя. Нещодавні оцінки показують, що кожна третя смерть від спеки у світі викликана глобальним потеплінням і з кожним роком статистика зростатиме лише невблаганно.У під час досліджень кліматологи встановили, що вже через 30 років у тропічних регіонах небезпечний індекс спеки буде перевищено о пів на рік, а через 70 років — у більшості днів.

Читайте також: Вчені показали обличчя жінки кам'яного віку

Вчені вважають, що без підготовки та адаптації до різких кліматичних змін найбільше постраждають регіони, де розвинене натуральне господарство — температура повітря та рівень вологості будуть настільки високі, що людям буде небезпечно перебувати на свіжому повітрі.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: focus.ua

Їжа майбутнього. Вчені роблять ставки на давно забутий продукт
Наука

Їжа майбутнього. Вчені роблять ставки на давно

Останні кілька десятиліть вчені буквально кричать про те, що глобальне потепління змінить наше...

Кліматолог передбачив дату наступного кінця світу
Наука

Кліматолог передбачив дату наступного кінця світу

На мешканців Землі чекає чергове масове вимирання. Майбутній "кінець світу" стане вже шостим для...

Небезпечна хвороба з минулого стає стійкою до антибіотиків
Наука

Небезпечна хвороба з минулого стає стійкою до

Дослідження американських учених показує, що бактерія Salmonella enterica serovar Typhi (S Typhi),...

Авторизация