Учені помітили зв'язок між Віагрою та нижчим рівнем смертності
24 янв, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 132 Переглядів

Учені помітили зв'язок між Віагрою та нижчим рівнем смертності

Історія Віагри розпочалася ще в 1992 році — мало хто знає, що засіб спочатку тестувався як препарат для лікування серцевих захворювань.

Однак пізніше вчені з'ясували, що воно ефективне для лікування еректильної дисфункції, пише Science Alert.

На цьому сюрпризи не закінчилися — нове дослідження припускає, що Віагра пов'язана з низьким ризиком смерті у чоловіків, причому як від серцево-судинних захворювань, так і загалом. Учені припускають, що чоловіки, які приймають інгібітор фосфодіестерази типу 5 (ФДЕ-5i), можуть захистити себе від ранньої смерті.

Нове дослідження було профінансовано фармацевтичною компанією Sanofi, яка також ФДЕ-5 під назвою аванафіл (Стендара), а тому його результати не зовсім вільні від конфлікту інтересів. Утім, учені припускають, що їх не варто скидати з рахунків.

Загалом у дослідженні було проаналізовано медичні записи понад 23 тисяч американських чоловіків, яким прописали Віагру. Зазначимо, що загалом записи охоплювали 14 років. У процесі аналізу вчені порівняли дані 23 тисяч реципієнтів із даними 48 тисяч чоловіків, яким не прописували Віагру.Учені помітили цікаві дані: ймовірність смерті від серцево-судинних захворювань була нижчою на 39% у чоловіків, які приймали Віагру. Однак, це ще не все, дослідники також з'ясували, що ризики ранньої смерті від усіх причин також були знижені — переважно на 25%. Крім того, чоловіки, які приймали Віагру, на 13% рідше страждали на серцево-судинні захворювання, зокрема серцеві напади й інсульти.

Також дослідження показали, що чоловіки, які приймали більшу дозу, були краще захищені від серцевих захворювань, ніж ті, хто приймав меншу дозу. Зазначимо, що вчені також контролювали результати за віком, ліками, історією хвороби та наявністю шкідливих звичок. Втім, вчені зазначають, що так і не змогли знайти причинно-наслідкового зв'язку.

Читайте також: Вчені перевірили правдоподібність теорії багдадської "батарейки"

Усе ще залишається загадкою, чи здатна Віагра покращувати здоров'я чоловіків, або ж чи ці чоловіки спочатку більш здорові, а, можливо, їх здоров'я покращилося внаслідок того, що вони повернули здатність займатися сексом. Учені зазначають, що потрібно більше досліджень, щоб розгадати цей таємничий зв'язок, проте немає сумнівів у тому, що він є.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: focus.ua

Учені з'ясували, що кількість випитого за тиждень вина закладена в нашій ДНК
Наука

Учені з'ясували, що кількість випитого за тиждень

У кожній нашій клітині тіла міститься майже 20 тисяч генів — вони є "схемою" всього, від кольору...

Вчені з'ясували, скільки жителів Землі вірять у чаклунство
Наука

Вчені з'ясували, скільки жителів Землі вірять у

Здавалося б, у світі, де вчені розробляють місії з колонізації інших планет та освоєння нових...

Стародавній вірус становить 8% ДНК людини і, як і раніше, контролює нас
Наука

Стародавній вірус становить 8% ДНК людини і, як і

Дослідники виявили, що сучасні люди є носіями залишків давніх вірусів, які збереглися у нашому...

Авторизация