Вчені назвали спосіб уповільнити старіння
11 фев, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 245 Переглядів

Вчені назвали спосіб уповільнити старіння

Століттями вчені б'ються над одним із головних питань — як уповільнити старіння.

Дослідження проводяться у різних площинах, проте нові результати показують, що знизити швидкість старіння людини можливо навіть за мінімуму зусиль, пише Bloomberg.

У новому рандомізованому контрольованому дослідженні вчені з Колумбійського університету два роки спостерігали за двома групами реципієнтів. Перша — дотримувалася дієти з обмеженням калорій на 25%, а друга — дотримувалася звичайної дієти.

До початку дослідження та після його закінчення вчені вивчили біомаркери у ДНК добровольців, які, як відомо, змінюються з віком. Результати виявилися дуже приємними. Вчені зауважили, що у реципієнтів, які дотримувалися дієти з обмеженням калорій, темпи старіння сповільнилися на 2-3%. Вчені також використали дані з раннього дослідження та виявили, що цей показник відповідає зниженню ризику на 10-15% і аналогічний тому, який відчуває курець, коли відмовляється від шкідливої звички.

За словами співавтора дослідження, наукового співробітника Колумбійського центру старіння Батлера, на цей момент вчені не можуть сказати, чи є довгострокове обмеження калорій доцільним для більшості населення планети.Водночас вчені зазначають, що результати їх дослідження свідчать про те, що уповільнення людського старіння все ж таки можливе. Крім того, результати також дають вченим уявлення про види ефектів, які могли б стати позитивним бонусом для людей, які практикують переривчасте голодування або обмежене харчування.

Читайте також: Вчені розповіли, який продукт може зробити ранкову каву кориснішою

Зараз команда продовжує дослідження, щоб зрозуміти, чи може уповільнення темпів старіння в короткостроковій перспективі мати довгострокові наслідки для здорового старіння.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: focus.ua

Вчені розповіли, чому люди набирають вагу після різдвяних свят
Наука

Вчені розповіли, чому люди набирають вагу після

Різдвяні та новорічні свята — одні з найочікуваніших у році....

Вчені назвали ефективний, але несподіваний спосіб заколисувати малюка
Наука

Вчені назвали ефективний, але несподіваний спосіб

Мабуть, у кожного з батьків є своя власна методика заколисування малюка — хтось співає пісеньки,...

Вчені розповіли, чому маленькі діти багато сплять
Наука

Вчені розповіли, чому маленькі діти багато сплять

Вчені спостерігали за мозком новонароджених, коли вони спали, і з'ясували, чому цей процес...

Авторизация