Вчені назвали найкращу рослину для очищення повітря
13 авг, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 1 314 Переглядів

Вчені назвали найкращу рослину для очищення повітря

Вчені із США у рамках програми «Чисте повітря» досліджували методи очищення повітря усередині космічних станцій. Експерти NASA назвали найкращу рослину, яка поглинає токсини.

Співробітники Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору виявили, що зелені рослини можуть поглинати шкідливі речовини.В експерименті брали участь 19 кімнатних рослин, за всіма параметрами лідирує бамбук, він здатний не тільки очистити повітря, але й знищити найбільшу кількість токсинів, позитивно впливаючи на життя людини.

Для максимального ефекту вчені рекомендують встановлювати 2-3 рослини на 30 кв. м. Здоров’я людини багато в чому залежить від якості повітря, ось чому вміст у будинку цієї квітки виправданий, бамбук навіть може підняти настрій.

Дослідники зазначили, що найчастіше повітря в приміщеннях забруднене на 90% пилом або хімічними речовинами, що виділяються із звичайних побутових засобів та предметів побуту.

Це дуже шкідливо, під категорію ризику потрапляють діти, астматики та алергіки. А ось кімнатні рослини дуже важливі для здоров’я, приблизно на 10% повітря, яким дихає людина, зволожується за рахунок квітів горщика.

Читайте також: Названо найрідкісніший мінерал на Землі

Вони очищають повітря, позитивно впливають на загальний стан організму, знімають стрес, втому, допомагають боротися з безсонням і навіть покращують репродуктивність.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: useti.org.ua

Вчені заявили про небезпеку туалетного паперу
Наука

Вчені заявили про небезпеку туалетного паперу

Вчені з Університету Флориди в США досліджували 21 бренд туалетного паперу та дійшли висновків, що...

Вчені створили кокаїн з листя тютюну
Наука

Вчені створили кокаїн з листя тютюну

Китайські генетики зламали і перебудували гени спорідненої з тютюном рослини....

Британські вчені заявили про небезпеку брудних вікон
Наука

Британські вчені заявили про небезпеку брудних

Вчені з Бірмінгемського університету закликали мити брудні вікна....

Авторизация